תושבים בשוויץ הצביעו: לא למטיילים עירומים

אל תתפשטי לי. תושבי הקנטון השוויצרי הזעיר אפנצל אינר רודס, שבלב האלפים, קבעו היום (א') ברוב גדול: לא רוצים לראות מטיילים עירומים. ההחלטה התקבלה לאחר שגל של עשרות גרמנים נודיסטים שטף באחרונה את שבילי הטיול במחוז הציורי.

באסיפה השנתית המסורתית של תושבי הקנטון, הניף רוב מוחץ של המשתתפים את ידיו בעד ההחלטה, שלפיה קנס בסך 200 פרנק שוויצרי (176 דולר) יוטל מעתה על מי שיפר את ההוראה. רק בודדים התנגדו להחלטה, שתשים כנראה קץ לחגיגת ה"שיבה לטבע" שהחלה בסתיו שעבר.

מצב חירום בארה"ב; שפעת החזירים גם בניו יורק

ראש העיר ניו יורק אישר הערב (יום א') כי אצל תלמידי תיכון מהעיר נמצא הנגיף החדש, שהתפרץ במכסיקו. במקביל, הכריזו רשויות הבריאות הפדרליות על מצב חירום בריאותי. בינתיים, במכסיקו סיטי דווח על עוד שני בני אדם שמתו בוודאות כתוצאה מהנגיף, שהתפשט גם לקנדה.

עד עתה אושר בוודאות כי המחלה - ממנה מתו במכסיקו לפחות 83 בני אדם - התפשטה רק למדינה אחת נוספת: ארצות-הברית, שם נדבקו בוודאות 20 בני אדם, בבמדינות אוהיו, קליפורניה, טקסס וקנזס. שניים מהם אושפזו וכולם התאוששו, אך רשויות הבריאות מאמינות שמקרים נוספים יימצאו.

מטס אל על ביום העצמאות יעלה 30 אלף דולר

מטס אל על ביום העצמאות יעלה לחברה כ-30 אלף דולר, כך מעריכים גורמים בענף. במטס, שתערוך החברה ביום רביעי, ייטלו חלק ארבעה מטוסי בואינג שיטוסו במבנה בגובה של כ-1,000 רגל לאורך קו החוף מנהריה ועד אשקלון, ומשם חזרה עד נתניה.

יצוין, כי בהשוואה לקמפיינים טלוויזיונים שבהם נהגה החברה לצאת בשנים האחרונות לקראת יום העצמאות, מעריכים בענף כי המטס הינו מהלך זול יחסית.

המלונאים: הטלת מע"מ על לינה והשכרת רכב של תיירים מחו"ל תכווץ את התיירות הנכנסת ב-15%

בהתאחדות המלונות צופים ירידה של כ-600 אלף תיירים בשנת 2009 שהם 20% מהתיירות בשנת 2008 בשל המשבר הכלכלי, וירידה נוספת של 450 אלף תיירים אם תעבור הגזירה החדשה של האוצר לבטל את הפטור ממע"מ לתיירים. כיום אין התיירים משלמים מע"מ על לינה במלונות ועל השכרת רכב בזמן שהותם בישראל. בהתאחדות אומרים שהטלת המע"מ תפגע במיוחד בתיירות הצליינית, הרגישה למחיר.

ארקיע: טיסה ב-61 ש"ח בלבד מאילת לת"א

לכבוד יום העצמאות ה-61 למדינת ישראל, מציעה (יום א', 26.4.09) ארקיע לתושבי אילת כרטיס טיסה לתל אביב ב-61 שקלים.

בחברה מוסרים כי הם מציעים את הכרטיסים לתושבי אילת הנאמנים והמשרתים את החברה לאורך כל ימות השנה.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות