אל על מזהירה את סוכני הנסיעות משימוש חורג ב"קוד עסקי"

חברת התעופה אל על מאיימת לנקוט בצעדים משפטיים וכלכליים כלפי סוכני נסיעות, שיעשו שימוש חורג בקוד עסקי. מדובר בקוד שמיועד לעובדים של חברות עסקיות, עמן יש לאל על הסכם, ואשר מאפשר להם לרכוש כרטיסי טיסה בהנחה ולעתים אף לזכות בהטבות. בדרך כלל מדובר בכרטיסים יקרים יותר מהרגיל.

בהודעה ששלחה היום (א') אל על לסוכני הנסיעות נכתב: "לאחרונה נתגלו מספר מקרים, בהם נגזרו הנחות שלא על פי ההסכם המסחרי שבין אל על לחברה העסקית. לצערנו, נאלצנו לנקוט בצעדים חמורים מול הגורם שהפר את הכללים. ההנהלה רואה בחומרה רבה אירועים אלו".

המאבק במע"מ על תיירות נכנסת: מתקפת מיילים, החתמת עצומה וקמפיין תקשורתי

קמפיין תקשורתי, מתקפת דואר אלקטרוני, כנסים אזוריים והחתמה על עצומה - אלו חלק מהמהלכים שמתכננים התיירנים בארץ במאבקם בהצעת משרד האוצר להטיל 15.5% מע"מ על שירותי תיירות לתושבי חוץ שיגיעו לישראל - הצעה שהועלתה במסגרת חוק ההסדרים החדש.

היום (א') קיימה התאחדות המלונאים כנס חירום בנושא זה, שבו קראו נציגי ההתאחדות לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר האוצר יובל שטייניץ, "לעצור את "העז" המוזרה שמתגלגלת לה במסגרת חוק ההסדרים".

יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים, תא"ל יהודית גריסריו, תמונה לראש אגף שירות בטיסה של אל על

יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים, תא"ל יהודית גריסריו, הפורשת מתפקידה, עוברת לעבוד בחברת אל על - כך נודע ל-TheMarker. גריסריו תמונה לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה ותקבל את התפקיד בלא מכרז. מעמד ראש אגף נחשב לבכיר ולהנהלת החברה יש הזכות לאיישו.

מחברת התעופה נמסר בתגובה כי "במסגרת סבב מינויים באל על, תמונה תא"ל יהודית גריסריו לתפקיד ראש אגף שרות בטיסה במקום מיקי הורסקי, שמונה לתפקיד מנכ"ל חברת תמ"מ - חברה בת של אל על, ליצור ואספקת מזון למטוסים. תא"ל גריסריו נחשבת לקצינה מצטיינת.

סקר: רוב הטורקים לא מעוניינים לגור ליד יהודים

טורקים רבים נהנים מהכסף שמביאים עמם תיירים ישראלים, אך רק מעטים מביניהם היו רוצים ביהודים כשכנים - כך עולה מסקר שפורסם היום (א') בעיתון הטורקי "מילייט", לפיו טורקים רבים בעלי סובלנות נמוכה למדי כלפי אורח חיים שונה משלהם.

לפי הסקר, שערכה אוניברסיטת בנצ'סהיר באיסטנבול, 64 אחוזים מהנשאלים אמרו שאינם רוצים בשכנים יהודים. עוד עולה מהסקר, שנועד למדוד את רמת הגזענות והקיצוניות במדינה המוסלמית בעלת החוקה החילונית, ששלושה מכל ארבעה טורקים לא היו רוצים לחיות ליד אתאיסט או אדם שנוהג לשתות משקאות אלכוהוליים.

ישראלי המתגורר בקזחסטאן נתפס בנתב"ג ערב חג השבועות כאשר ניסה להבריח כ-3 מיליון שקל

כ-570 אלף יורו וכ-2,000 דולר, סכום השווה לכ-3.2 מיליון שקל, עליהם נמנע מלהצהיר, נתפסו על גופו ובתיקו של ישראלי, המתגורר בקזחסטאן, שהגיע בצהרי חג השבועות (ו') לנתב"ג.

על פי החוק, חלה חוות דיווח על הכנסת כספים לישראל או הוצאתם ממנה, שסכומם עולה על 90 אלף שקל.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   46       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות