כיסוי בד לטלוויזיה, מיטות נפרדות

מטרה חדשה על הכוונת של משגיחי הצניעות במגזר החרדי. ועדה חדשה "לשמירת צביון העם היהודי" הוקמה לאחרונה במטרה לפקח על בתי המלון בישראל ולוודא שהם אכן מתאימים לציבור המאמינים החסוד.

הוועד החדש כבר רשם לזכותו הצלחה ראשונה, כשהצליח לכופף את העיתונות החרדית ולמנוע ממנה לפרסם בתי מלונות שאינם עומדים בקריטריונים שלה. בוועד חברים בין השאר הרבנים החרדיים מרדכי גרוס ויוסף חיים קופשיץ, כשהרב שמלה בן-שמעון מייצג בה את הציבור הספרדי. למרות ההצלחה הראשונית, רבים במגזר אינם רואים בעין יפה את ההחמרות החדשות, ויש שאינם מהססים לבקר את הוועד בגלוי.

רומנו: "אני רוצה לראות שהטייסים יתבעו את סמנכ"ל המבצעים בהוצאת דיבה; הם תובעים כותרת בעיתון"

שבוע קשה עבר על הנהלת אל על. החברה, שמתמודדת גם כך עם הפסדים כתוצאה מהמשבר העולמי, נאלצה לפתוח חזית נוספת, הפעם מול טייסיה. המנכ"ל חיים רומנו מיהר אמנם להרגיע את הרוחות בקרב קברניטיו, שסערו בעקבות מייל ששלח להם סמנכ"ל המבצעים, ליאור יבור (טייס בעצמו). אך גורמים בכירים בהנהלה אומרים, כי יש טייסים שעדיין לא הפנימו את המעבר מחיל האוויר לתרבות האזרחית, וכי על הפרק עומדים קיצוץ הטבות ושינוי נורמות ישנות - המעדיפות את טובת העובדים על-פני טובת הלקוחות.

הדרמה הזו נפתחה בשבוע שעבר, במייל ששלח יבור לטייסים.

מטייל ישראלי בן 23 נורה בקולומביה

צחי רוזנזפט, תרמילאי ישראלי בן 23, נפגע מירי בבוגוטה, בירת קולומביה, ימים ספורים לפני שובו המתוכנן לישראל. ממשרד החוץ נמסר ל-ynet כי הוא נפצע באזור בילויים, ואינו בסכנת חיים.

חבר של רוזנזפט, שטייל איתו עד לפני כמה ימים, סיפר ל-ynet על נסיבות האירוע: "החברים שלי היו במועדון. כששמעו יריות, יצאו החוצה.

החולצות האדומות שוב מציפות את רחובות תאילנד

מעל ל-18 אלף מנהיגים, לובשי חולצות אדומות, הנאמנים לראש ממשלת תאילנד לשעבר, תקסין שינוואט, נאספו היום (שבת) בבנגקוק למצעד האנטי-ממשלתי הגדול ביותר מאז מהומות הדמים שהתחוללו שם לפני כחודשיים.

המפגינים הרבים, שנאספו במקום למרות הגשמים העזים, האזינו לנאומים ושרו שירי מחאה. מנהיגם, ג'טופורן פרומפן, קרא להם שלא לעזוב את המקום, ולזעוק את דרישתם מראש הממשלה, אבהיסיט ווג'ג'יבה, שיפזר את הפרלמנט ויכריז על בחירות חדשות.

מתקדמים לעבר תעלת הימים; הבנק העולמי יעזור

פרויקט תעלת הימים, שיהיה משותף לירדן, הרשות הפלסטינית וישראל - מקבל תנופה: המשנה לראש הממשלה, סילבן שלום, נפגש אתמול (יום ו') בוושינגטון עם נשיא הבנק העולמי, רוברט זואליק, שנתן אור ירוק להוצאת פיילוט לדרך. בין היתר יונח בשלב הראשון צינור באורך 180 ק"מ, שיזרים 200 מיליון קוב מים-סוף, חלקם להתפלה וחלקם לים המלח. בנוסף יוקם מתקן התפלה ענק שישמש את ירדן, ישראל והרשות הפלסטינית.

לפני כמה שבועות נועד השר שלום בחשאי עם בכיר בירדן וסיכם את פרטי המיזם.

  «     1   ·   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   ·   56       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות