כספי הפלגות יוצאת בקמפיין נרחב לפתיחת עונת השייט

לקראת פתיחת עונת השייט 2009, יוצאת חברת כספי הפלגות, בקמפיין רחב היקף לאוניה המפוארת FESTIVAL CLUB, פסטיבל קלאב, בהשקעה של מיליון דולר.

הקמפיין הופק על-ידי חברת סמארט מדיה, חברת בת של משרד הפרסום באומן בר ריבנאי. בקמפיין מוצג סרטון של כ-20 שניות תחת הסיסמה: להפליג על הקלאב. בקמפיין נראה (האונייה, ואנשים המבלים על הסיפון ובבריכה בסגנון קלאב). הקמפיין יעלה בטלוויזיה, רדיו, אינטרנט, עיתונות יומית ומגזינים למשך תקופה של כחודשיים.

ישראייר תשווק בלעדית את פסטיבל הג'אז באילת

קבוצת ישראייר חתמה על הסכם בלעדיות עם מפיקי פסטיבל הג'אז הבינלאומי ה-23 אילת, שיתקיים השנה בין התאריכים 26-23 באוגוסט, בנמל אילת. ישראייר תשווק חבילות הכוללות טיסה, מלון וכרטיסי כניסה למופעים.

פסטיבל הג'אז הבינלאומי אילת מעניק לאלפי חובבי הג'אז בישראל ובעולם את ההזדמנות לשמוע אמנים מהשורה הבינלאומית הראשונה באווירה יוצאת דופן. השנה, התוכנית האמנותית של פסטיבל הג'אז הבינלאומי באילת כוללת את מספר ההופעות הרב ביותר מאז הקמתו. כ-150 אמנים בינלאומיים וישראלים יופיעו ב-40 מופעים בארבעת ימי הפסטיבל.

אל על מפסיקה את טיסות המאסף מנתב"ג לאילת

אל על הודיעה (יום ג', 30.6.09) כי היא נאלצת להפסיק את טיסות המאסף מנתב"ג לאילת החל מה-1 באוגוסט. סמנכ"ל המסחר והקשרים התעופתיים באל על, אלי כהן, הודיע על כך לשר התיירות סטס מסז'יניקוב, ליושב-ראש התאחדות המלונות באילת ולראש עיריית אילת.

הוא ציין כי עקב התמשכות המשבר הכלכלי והירידה בהיקף התיירות לישראל ובכלל זה לאילת, המשך הפעלת הטיסות לאילת גורם לאל על הפסד כלכלי, ולפיכך נאלצת החברה להפסיק להפעיל את הטיסות החל מ-1 באוגוסט 2009.

"ביטול הפטור - אובדן של עד 290 אלף תיירים"

בדיון שהתקיים בוועדת הכספים של הכנסת, אמר (יום ג', 30.6.09) מנכ"ל משרד התיירות, נועז בר ניר, כי תעשיית התיירות, שהצליחה לשרוד את הצניחה בתיירות בעקבות מבצע "עופרת יצוקה" והמשבר הכלכלי העולמי, באמצעות מאמצי שיווק אינטנסיביים, תיפגע אנושות מביטול הפטור ממע"מ.

"על-פי ההערכה ה'אופטימית' של בנק ישראל, יירד מספר התיירים בעקבות ביטול המע"מ 'רק' בכ-170 אלף. הערכת תעשיית התיירות מדברת על ירידה של כ-290 אלף תיירים. ירידה זו תגרור פיטורי אלפי עובדים. שוב, על-פי בנק ישראל יפוטרו 'רק' כ-5,350 ואילו הערכת תעשיית התיירות מדברת על כ-11,600 מפוטרים.

רשות ההגבלים פשטה על התאחדות סוכני הנסיעות

רשות ההגבלים העסקיים פשטה אתמול על משרדי התאחדות סוכני הנסיעות, תפסה מסמכים והחלה לחקור את בכירי ההתאחדות. בין השאר הובא למשרדיה בתל אביב לחקירה מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות, יוסי פתאל.

ברשות ההגבלים העסקיים, בראשות רונית קן, בודקים חשדות לכאורה שלפיהם ניסתה התאחדות סוכני הנסיעות להגיע להסכמות עם חברות תעופה דוגמת בריטיש איירווייס, סוויס ואייר פראנס, כך שיגבו עמלת מינימום במכירת כרטיסי טיסה באינטרנט. בדרך זו אמורים לעלות מחירי הכרטיסים לצרכנים ותישמר כדאיות הרכישה מהסוכן. מהלך כזה הוא עבירה על חוק ההגבלים העסקיים, ונחשב להסדר כובל הפוגע בתחרות.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   56       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות