בעקבות המשבר הכלכלי: אל על תפסיק את טיסות המאסף מנתב"ג לאילת החל מ-1 באוגוסט

אל על תפסיק להפעיל את טיסות המאסף מנתב"ג לאילת החל מ-1 באוגוסט - כך הודיע היום סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, אלי כהן, לשר התיירות סטס מסז'ניקוב, יו"ר התאחדות המלונות באילת ולראש עיריית אילת.

לדברי כהן, המשך הפעלת הטיסות לאילת גורם לאל על הפסד בעקבות המשבר הכלכלי והירידה בהיקף התיירות לישראל, ובכלל זה לאילת.

במקום טורקיה: נופשים באילת

ענף התיירות אמנם במשבר - אבל ההשערה היא שהקיץ נראה גידול משמעותי בתיירות הפנים. לפי נתוני הלמ"ס, בחמשת החודשים הראשונים של השנה נרשמו ‭3.8‬ מיליון לינות ישראלים - מספר זהה לזה שהיה בשנת 2008 למרות המיתון וההאטה במשק. זאת לעומת ירידה של ‭12%‬ במספר היוצאים לחו"ל, וכנראה כפועל יוצא מירידה זו.

סיטונאי התיירות מדווחים על גידול משמעותי בתיירות הפנים על חשבון הנופשונים בטורקיה: בשנה שעברה טסו מעל 200 אלף ישראלים לקלאבים בטורקיה.

החלו מבצעי הקיץ: טיסה לאילת - בשקל אחד בלבד

גל ההנחות והמבצעים לקראת עונת נסיעות הקיץ שתחל מחר מתרחב והגיע גם לענף התעופה הפנים-ארצית, ענף הספנות ולחברות תעופה זרות נוספות הפועלות בישראל.

חברת ארקיע מציעה החל מאתמול מבצע טיסות לאילת בשקל בודד, למקדימים להזמין חופשה במהלך אוגוסט באחד המלונות המשתתפים במבצע. המבצע תקף להזמנות חדשות לארבעה לילות באמצע השבוע או שלושה לילות בסוף שבוע.

התרסקות ה'איירבוס': נמצאו גופות ושרידי המטוס

כוחות ההצלה מצאו הבוקר (יום ג') גופות וכן שברים ממטוס הנוסעים התימני שהתרסק הלילה ליד איי קומורו שבאוקיינוס ההודי. על סיפון המטוס של חברת "ימנייה אייר" היו 153 נוסעים ואנשי צוות. נסיבות ההתרסקות עדיין אינן ידועות, אך לפי שר התחבורה הצרפתי "ייתכן שזה קשור למזג האוויר".

"מטוסי החיפוש איתרו שברים במקום ההתרסקות המשוער של המטוס", אמר נציג רשות התעופה האזורית של אפריקה ומדגסקר, שמסר עוד כי "לא ניתן למסור אם יש ניצולים". בין השרידים שנמצאו - גם תא הטייס.

מטוס תימני ועליו 153 נוסעים התרסק באיי קומורו באוקיינוס ההודי

מטוס נוסעים של חברת תעופה תימנית, ועליו 153 נוסעים, התרסק הלילה (שלישי) באיי קומורו באוקיינוס ההודי. בשלב זה עדיין לא ידוע מה סיבת ההתרסקות והאם יש ניצולים.

"אנו לא יודעים אם יש ניצולים כלשהם בין 153 האנשים שהיו על המטוס", אמר סגן נשיא קומורו, אידי נאדהוים, וסירב להוסיף פרטים נוספים. גורם משטרתי באי המרכזי אישר כי המטוס התרסק בים, ואמר כי "אין לנו יכולות חילוץ של ממש מלב ים".

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   56       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות