למרות המסלול החדש בנתב"ג: זינוק של 48% במכירת דירות במודיעין במאי

מסלול הנחיתות של נתב"ג מעל מודיעין לא מרתיע את רוכשי הדירות בעיר: לפי נתוני משרד השיכון, במהלך חודש מאי נמכרו בעיר כ-80 דירות, לעומת 54 באפריל - זינוק של 48%. מדובר בעלייה גם לעומת מאי אשתקד, אז נמכרו במודיעין 66 דירות.

נתוני משרד השיכון מעידים על עלייה של 51% בדירות הנמכרות בכל הארץ: במאי נמכרו 354 דירות, לעומת 234 באפריל. הנתונים משקפים גם עלייה של 11% ביחס למאי אשתקד.

מאות הפגינו בהונדורס; יריות ליד משכן הנשיא

נשיאה בפועל של הונדורס הכריז הלילה (יום ב') על עוצר כללי בן יומיים ברחבי המדינה, מחשש להפגנות ועימותים על רקע הדחתו של הנשיא הנבחר חוסה מנואל סלאיה. לפנות בוקר נשמעו יריות סמוך לארמון הנשיאות בבירה - שם התאספו מאות מתומכי הנשיא המודח.

ההחלטה להטיל עוצר על הונדורס התקבלה לאחר שתומכיו של סלאיה החלו להתאסף בבירה טגוסיגלפה. יושב ראש הקונגרס רוברטו מיצ'לטי, שמונה אמש לנשיא הזמני, כינס מסיבת עיתונאים ובה אסר על האזרחים לעזוב את בתיהם בשעות 21:00 עד 6:00 בבוקר, בימים ראשון ושני.

ונצואלה מאיימת לתקוף צבאית בהונדורס

רוחות מלחמה במרכז אמריקה: נשיא ונצואלה, הוגו צ'אבז, הציב היום (א') את כוחות הצבא שלו בכוננות עליונה, אחרי שחיילים הדיחו את בן בריתו, נשיא הונדורס מנואל זלאיה. משרד החוץ בירושלים קרא למטיילים ישראלים לנקוט במשנה זהירות בעקבות ההתפתחויות בהונדורס.

חיילים מצבא הונדורס פשטו בשעת בוקר מוקדמת על מעונו של הנשיא זלאיה בבירה טגוסיגלפה, העלו אותו על מטוס וגירשו אותו לקוסטה ריקה. בית המשפט העליון הודיע כי הוא הורה לצבא לבצע את הפעולה בשל רצונו של זלאיה לקיים היום משאל עם בלתי חוקי על הארכת תוקף כהונת הנשיא.

יש תחליף לאל על: איזי בורוביץ' במגעים לגבי מינויו ליו"ר טל תעופה

איזי בורוביץ', יו"ר אל על לשעבר ומבעלי השליטה בחברה, נמצא במגעים לגבי מינויו כיו"ר חברת טל תעופה, כך על פי גורם בענף. ההערכה היא, כי אם אכן יצא המינוי אל הפועל, ייתכן ויוכרז עליו ביום שלישי, במהלך אירוע שעורך מנכ"ל טל תעופה, גדעון טהלר.

חברת ה-GSA טל תעופה (General Sales Agency) - חברה המייצגת חברות תעופה זרות שאינן מפעילות טיסות ישירות לישראל, בהן אמריקן איירליינס, קוואנטס האוסטרלית, קתאי פסיפיק מהונג קונג וחברת תעופה מסרי לנקה. כמו כן היא מפעילה מחלקה העוסקת בהובלת מטענים.

תקלה במערכת הביוב פגמה בהנאת ההפלגה

חנה ואייל קמחי תבעו את חברת כספי הפלגות קרוז בע"מ בבית המשפט לתביעות קטנות בירושלים לאחר ששבו במפח נפש מהפלגה שאורגנה על-ידי הנתבעת במאי 2007 באונייה "DREAM". לטענת הזוג, האונייה עזבה את נמל אשדוד בשעה 20:00, למרות שהובטח שההפלגה תחל בשעה 15:00. "כתוצאה מכך, בוטלה עצירה בקפריסין, שהיוותה את אחד משיקולינו להצטרף להפלגה".

זאת ועוד, לדברי בני הזוג, הנאתם מההפלגה נפגמה קשות כתוצאה מתקלה במערכת הביוב באונייה, שגרמה לריח בלתי נסבל ולמחסור במים חמים בחדרם במשך כל ההפלגה. הזוג קמחי ציין שכל חדר קיבל זיכוי בגובה של 100 דולר לשימוש בברים באונייה והנחה של 50% בהפלגה עתידית.

  «     1   ·   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ·   56       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות