הסכסוך הכספי בסך 1.5 מיליון דולר בין חברת סייבר לחברת אל על עובר לבוררות

הסכסוך הכספי על 1.5 מיליון דולר, בין חברת סייבר לחברת אל על יעבור לבוררות. זאת, לאחר שבית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו דחה את בקשת אל על למנוע את בירור הסכסוך בינה לבין סייבר ישראל טכנולוגיות נסיעות, בפני בורר שמינה ראש לשכת עורכי הדין.

סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט יהודה זפט, קיבל אתמול (2.6.2009) את עמדת סייבר ישראל טכנולוגיות נסיעה בע"מ ("סייבר ישראל"), המיוצגת על ידי עורכי הדין אלקס הרטמן ורון גולדשטיין ממשרד ש. הורוביץ, והורה כי התביעה שהגישה לאחרונה סייבר ישראל כנגד אל על, על סך של כ-1.

"פספס" טיול מאורגן ותבע את חברת הנסיעות

אמיר צומבר תבע את טראבקס בע"מ בבית המשפט לתביעות קטנות בירושלים בסכום של 25,420 שקל לאחר ש"פספס" טיול מאורגן לדרום אפריקה בחודש יולי 2008. לדבריו, הנתבעת לא עדכנה אותו בדבר יום הטיסה שאורגן בפועל על-ידי חברת דיזנהויז סיטונאות בע"מ, וכתוצאה מכך הפסיד את הטיסה והטיול. סכום התביעה כלל את עלות הטיול בסך 5,000$ ופיצוי בגין הפסד חודש עבודה בסך 4,000 שקל מאחר ולטענתו, הפסיק לעבוד שבוע לפני הטיול ובתקופת הטיול.

בכתב ההגנה טענה הנתבעת שהטיול הוזמן לבקשת צומבר מחברת דיזנהויז והיא העבירה לרשותו את כל החומר שסיפקה לה חברת דיזנהויז.

בין נעדרי המטוס: חב"דניק, רקדן ונופשים

בין 228 נוסעי טיסה 447 מריו דה ז'נרו לפריז, שהתרסקה לתוך האוקיינוס האטלנטי, היה שלמה אניג'ר, תושב העיר בולון-ביאנקור שבצרפת. בקהילת חב"ד בעיר, שבה אניג'ר חבר, קיבלו היום (ד') בתדהמה את הדיווחים על היעדרותו.

המטוס, מדגם איירבוס 330-200, נעלם כארבע שעות לאחר ההמראה. ממשלת ברזיל אישרה הלילה כי שרידי המטוס נמצאו, ללא ניצולים. בעת ההתרסקות היו במטוס 216 נוסעים מ-32 מדינות, ו-12 אנשי צוות. בין היתר, נמנו עם הנוסעים שבעה ילדים ותינוק אחד. מדובר באסון התעופה הקשה ביותר בתולדותיה של חברת התעופה אייר פראנס, הקיימת זה 75 שנים.

האם "האווירון הנוכרי" ייצא מהלקסיקון? רת"א פרסמה את טיוטת חוק הטיס החדש

רשות התעופה האזרחית (רת"א) פרסמה היום (ד') את הצעת טיוטת חוק הטיס החדש, המהווה את אחד התנאים העיקריים של רשות התעופה הפדרלית האמריקאית (FAA) להחזרת ישראל לקטגוריה 1 בבטיחות התעופה.

בסוף 2008 הוריד ה-FAA, אחד הגופים החשובים והמחמירים בתחום התעופה, את דירוג בטיחות התעופה של ישראל מקטגוריה 1 לקטגוריה 2, שבה נמצאות מדינות כמו אוקראינה, גאנה וחוף השנהב. זאת, לאחר שסדרת בדיקות שערכו הנציגים האמריקאים ברת"א העלתה שזו אינה עומדת בסטנדרטים בינלאומיים נדרשים, בין היתר בתחומי הפיקוח, האכיפה, התיעוד והמעקב אחרי חברות תעופה.

קנס-שבת נגבה מדתיים בבתי מלון

השקט התעשייתי סביב סערה שקמה בזמנה בעקבות דרישה מנופשים שומרי-שבת לעזוב את המלון בעיצומה של השבת שככה, וכעת היא מתעוררת מחדש. בדיקת רדיו קול-חי מגלה כי באחרונה דורשות רשתות מלונאות מובילות בישראל לעזוב את החדרים בעיצומה של השבת, אלא-אם-כן ישלם המתארח תוספת כספית בסך מאות שקלים לאדם.

הכללים הנהוגים במלונות קובעים כי כניסה למלון מתבצעת בשעה 14:00 ועזיבת החדר על-ידי הלקוח ורישום היציאה (CHECK OUT) מתבצעים בשעה 12:00 למחרת. הדבר נועד לאפשר את הכנת החדר בזמן לקראת הגעת האורח הבא.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות