ח"כ מנחם מוזס: משרד התיירות משווק רק לנוצרים ולא ליהודים חרדים

"כמו שלא הכרת את הר מירון לפני שנכנסת לתפקיד, כך אתה לא מכיר את התיירות החרדית הנכנסת לארץ", אמר אתמול (שלישי) ח"כ מנחם מוזס מיהדות התורה לשר התיירות סטס מיסז'ניקוב, בישיבת ועדת הכלכלה שדנה בפיתוח התיירות. לדבריו, הוא מתפלא על ריכוז המאמץ השיווקי של משרד התיירות בקרב הנוצרים "ואף מילה על התיירות החרדית המגיעה לישראל במאות אלפים. אין אף פרוספקט תיירות שמתאים לציבור החרדי, אין אף לשכת תיירות לחרדים בברוקלין, למשל", טען מוזס.

בישיבה אמר שר התיירות שהמשרד מרכז מאמץ מול קהלי יעד נבחרים, אך רחבים יותר במאסות - נוצרים אוונגלים, קתולים ופרבוסלווים מרוסיה.

דיווח: לפני ההתרסקות, אייר פראנס קיבלה איום

ימים ספורים לפני ההתרסקות המסתורית של טיסת אייר פראנס 447 מעל האוקיינוס האטלנטי, עוכבה טיסה דומה של חברת התעופה מבואנוס אייר לפריז בעקבות איום טלפוני על פצצה שהתקבל במשרדי החברה - כך דיווחה היום (ד') רשת החדשות "פוקס", בהסתמך על דיווחים שהופיעו לפני בשבוע שעבר בתקשורת הברזילאית.

לפי הדיווח, שוטרים בדקו במשך 90 דקות את המטוס המאוים בערב ה-27 במאי בנמל התעופה אזייזה בבואנוס איירס, אך לא מצאו דבר. במהלך החיפוש, הנוסעים לא פונו מהמטוס, שהמריא ונחת בפריז בשלום.

חמישה חולים נוספים בשפעת החזירים בישראל

משרד הבריאות הודיע אתמול כי אובחנו חמישה מקרים נוספים של חולים בשפעת החזירים, ובסך הכל התגלו בישראל עד אתמול בערב 39 חולים שלקו בשפעת זו. שניים מהחולים החדשים נדבקו בארץ מחולה אחרת. עוד נמסר אתמול כי נוסעי טיסת קונטיננטל 084 מניו יורק לישראל שנחתה בארץ ב-30 במאי מתבקשים לפנות לרופא במידה שהם מפתחים מחלת חום דמויית שפעת.

המשרד מסר כי שלושה מהחולים הגיעו מארצות הברית והם מאושפזים בבית החולים איכילוב בתל אביב (חולה בן 27), בית החולים ברזילי באשקלון (חולה בת 72), ובית החולים וולפסון בחולון (חולה בת 26).

מדד עולמי: רק ב-3 מדינות יותר מסוכן מבישראל

המקום הבטוח ביותר בעולם הוא ניו-זילנד, בעוד שישראל משתרכת בתחתית הרשימה של "מדד השלום העולמי" ל-2008. המדד התפרסם היום (ד') בתקשורת בבריטניה, וכולל 144 מדינות.

בצמרת נרשם מהפך, לאחר שאיסלנד איבדה את מקומה בראש וירדה למקום הרביעי בעקבות הקריסה הכלכלית שחוותה.

עיריית לונדון תציב 31 פסנתרים ברחבי העיר לשימוש התושבים

במסגרת פסטיבל מוזיקלי, הנערך בחסות ראש עיריית לונדון, בוריס ג'ונסון, והלוטו הבריטי, 31 פסנתרים יוצבו ברחבי בירת אנגליה החל מ-23 ביוני. המטרה: לעודד את תושבי העיר לנגן ולשיר עם זרים.

הפסנתרים יוצבו באתרים ידועים כגון הספרייה הבריטית, המוזיאון להיסטוריה של הטבע, הבנק המרכזי של אנגליה, וגלריית טייט. מכוון שיועסק במשרה מלאה, ירכב באופניים מאתר לאתר, וידאג לתחזוקת הפסנתרים.

  «     1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות