האחים רייכמן מנהלים מגעים להכנסת שותף לפרויקט היוקרה וולדורף אסטוריה בירושלים

חברת הנדל"ן איי.פי.סי, שבשליטת האחים רייכמן, בוחנת הכנסת שותף לפרויקט וולדורף אסטוריה בירושלים עקב קושי לקבל מימון בנקאי למיזם. נודע כי האחים רייכמן החליטו לא להשקיע עוד מכספם בפרויקט, ולכן מקיימים מגעים עם משקיעים פוטנציאליים מחו"ל.

עלות ההשקעה בפרויקט וולדורף אסטוריה היא כ-100 מיליון דולר. עד כה זכו באיי.פי.סי לראות הכנסות מעטות מהפרויקט, כאשר נמכרו רק חמש דירות מה-30 שהוצעו למכירה. מחירי הדירות הממוצעים הם כ-10,000 דולר למ"ר. באיי.פי.סי הכחישו את הכוונות להכנסת שותף ואמרו כי בסך הכל נבדקות כמה הצעות, על רקע פניות של משקיעים שרואים את רווחיות הפרויקט.

הסיפור הקפקאי של בחורי הישיבה הירושלמים

שני בחורי ישיבה חרדים מירושלים, שנעצרו לאחרונה במדינת וירג'יניה בארה"ב, בחשד להברחת סמים, יועמדו לבסוף לדין 'רק' על כניסה בלתי חוקית.

אחיו של אחד העצורים הירושלמים מספר כי אחיו וחברו, הלומדים מזה מספר חודשים בישיבה בקנדה, החליטו לצאת לאחר חג הפסח לביקור קצר בארה"ב בכדי לבקר את קרובי משפחתו. "תוך כדי ההכנות לביקור, נודע לאחי וחברו שבאם רצונם להיכנס לארה"ב נדרש מהם ויזות. אולם למרות החליטו הבחורים בצעד פזיז, לחצות את הגבול מקנדה לארה"ב בצורה פיראטית אשר במהלכה נכנסו בטעות ליערות שבמדינת וירג'יניה ונתפסו".

  «     1   2   3

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות