שפעת החזירים: בקרוב יוכרז על מגיפה עולמית

ראש ארגון הבריאות העולמי, מרגרט צ'אן, אמרה היום (ג') כי עושה רושם שמימדיה של התפרצות שפעת החזירים הגיעו למימדי מגיפה כלל-עולמית. על פי המידע שבידי הארגון, 26,563 בני אדם נדבקו עד כה במחלה ב-73 מדינות, ו-140 בני אדם מתו לאחר שנדבקו בנגיף.

לדברי צ'אן, היא תקיים מחר שיחת ועידה עם ממשלות שונות ברחבי העולם במטרה לוודא חלק מהדיווחים שהתקבלו מהמדינות, לפני שהיא יוצאת בהצהרה רשמית.

אייר פראנס תחליף החיישנים במטוסי איירבוס

חברת התעופה אייר פראנס הבטיחה כי בכל טיסותיה שבהן נעשה שימוש במטוסים של חברת איירבוס יותקנו באופן מיידי חיישני מהירות חדשים - בעקבות האסון האווירי הקשה שאירע בשבוע שעבר בשמי האוקיינוס האטלנטי. כך הודיע היום (ג') אחד מאיגודי הטייסים בחברה.

החיישנים עומדים בלב חקירת ההתרסקות, לאחר שהודעות אלקטרוניות ששידר המטוס לפני האסון העידו כי החיישנים סיפקו לטייסים מידע "בלתי מהימן ולא עקבי", וכי ייתכן שהיה להם חלק בתאונה. אחד הארגונים אף קרא לטייסים שלא להטיס מטוסים מדגם איירבוס A330 ו-A340 עד שהחיישנים הישנים יוחלפו.

בתה של ח"כ רוחמה אברהם-בלילי הצטרפה לשורת העובדים בחברת אל על

טל אברהמי, בתה של ח"כ רוחמה אברהם-בלילי, הצטרפה לשורת העובדים בחברת אל על - כך נודע ל-TheMarker. על אף שנקלטה לעבוד בדרגה 35 הנחשבת לדרגה נמוכה יחסית, היא תועסק בחוזה אישי המבטיח לה אפשרות לשכר גבוה יותר. תפקידה החדש של הבת, אשר השתחררה רק באחרונה מצה"ל יהיה - נציגת שטח VIP.

אברהמי מצטרפת לבתו לטל תאומים - בתו של משה תאומים - אשר נקלטה גם לתפקיד חדש באל על. במתקני החברה בנתב"ג אף נראת לראשונה בימים אלה תא"ל (מיל') יהודית גרסיריו, משוחררת מצה"ל טרייה, אשר שימשה כיועצת לענייני נשים לרמטכ"ל, גבי אשכנזי, ועתה קיבלה את תפקיד ראש אגף שירות לנוסעים באל על.

מתאמת הנסיעות של אולמרט: בטלו כתב האישום

היום (ג') נערך השימוע הראשון של רייצ'ל רז ריסבי, ששימשה כמתאמת קשרי חו"ל של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, וקודם לכן כיהנה כיועצת שלו לענייני תפוצות. היועץ המשפטי לממשלה הודיע לריסבי כי הוא שוקל להגיש נגדה כתב אישום, בכפוף לשימוע, בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ובעבירה של הפרת אמונים.

השימוע נערך כשעתיים במשרדי פרקליטות מחוז ירושלים, במעמד עורך דינה של ריסבי, גדי טל, כאשר מצד הפרקליטות היו נוכחים פרקליט מחוז ירושלים, אלי אברבנאל והפרקליט המלווה מקרוב את פרשות אולמרט, אורי קורב.

שדה התעופה של דר' קוריאה - הטוב בעולם

לאחר שבע שנים בהן שלט ללא עוררין בפסגה, הודח נמל התעופה של הונג קונג מרשימת שדות התעופה הטובים בעולם, ואת מקומו תפס נמל התעופה Incheon שבסיאול, בירת דרום קוריאה.

נתב"ג עדיין שומר על מקומו המכובד כשדה התעופה הטוב במזרח התיכון. נתונים אלו ואחרים התקבלו מסקר נוסעים שנערך בשנים 2009-2008 על ידי חברת הייעוץ התעופתי הבריטית, Skytrax, ובו השתתפו 8.6 מיליון נוסעים שנתבקשו לדרג יותר מ-190 שדות תעופה.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות