לראשונה זה עשור: בואינג הורידה תחזית הצמיחה לשוק המטוסים המסחריים העולמי

חברת בואינג האמריקאית הורידה היום - לראשונה זה לפחות עשור - את תחזית הצמיחה לשוק המטוסים המסחריים לשני העשורים הקרובים, לאחר שהמיתון העולמי גרם לנפילה בתעבורה האווירית העולמית.

החברה צופה כי מכירות המטוסים המסחריים בעולם יסתכמו ב-29 אלף מטוסים במהלך 20 השנים הקרובות, אמר היום מנהל השיווק של חטיבת המטוסים המסחריים של בואינג, רנדי טינסת, בשיחה עם כתבים בלונדון.

זכרונותיו מאפריקה: כתב ה"ניו יורק טיימס" מדווח על חוויותיו ממסע רפטינג סוער בנהרות היבשת השחורה

מדריך הרפטינג ג'וש נראה כמו גרסה מחוספסת ושעירה של בראד פיט. הוא קידם את פני ברגליים יחפות ובמכנסיים קצרים כשהגעתי לרפטינג באוגנדה, והיתה בפיו שאלה פשוטה: "פרוע או רגוע?"

העצה שלי, אם אתם מתכוונים אי פעם לעשות זאת, היא לחשוב טוב לפני שעונים. הדבר הבא שקרה הוא שמצאתי את עצמי הפוך בקטע סוער במיוחד של נהר הנילוס, תקרה של מים לבנים מעלי, ושמעתי את ג'וש צועק "גבר! תיזהר מהסלעים!"

ביממה: תייר שני טבע למוות בחוף גורדון בת"א

תייר בן 24 מצרפת טבע למוות היום (ה') בחוף גורדון בתל-אביב. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו, וגופתו תועבר למכון לרפואה משפטית באבו כביר. רק אתמול טבע באותו חוף ממש תייר גרמני.

הצעיר רחץ במקום יחד עם קבוצת חברים. בשלב מסויים הבחינו חבריו כי הוא טובע, ומשו אותו אל החוף. במקביל, הזעיקו למקום צוות של מגן דוד אדום, אולם עם הגעתו לא נותר אלא לקבוע את מותו של התייר.

ארגון הבריאות: שפעת החזירים - מגיפה עולמית

ארגון הבריאות העולמי הכריז הערב (יום ה') על נגיף שפעת העופות H1N1, המכונה "שפעת החזירים", כמגיפת השפעת העולמית הראשונה מזה למעלה מ-40 שנים.

ההחלטה נועדה לעודד היערכות מוגברת מצד 193 המדינות החברות בארגון, בניסיון למנוע את התפשטות המגיפה, שעד עתה גרמה גרמה בעיקר לתחלואה קלה וחולפת. מומחים לשפעת הם שייעצו למנכ"ל הארגון, ד"ר מרגרט צ'אן, להעלות את רמת הכוננות העולמית לרמה הגבוהה ביותר בסולם בכל שש הרמות.

בפעם השנייה בתוך כחודש: אל על מייקרת את כרטיסי הטיסה

תייקר ב-18 ביוני את כרטיסיה ב-5%. בנוסף, בעקבות התייקרות הדלק, תייקר החברה ב-80 דולר נוספים את כרטיסי הטיסה הלוך ושוב ­באמצעות הגדלת תוספת הדלק. מדובר בהעלאה שנייה של תוספת הדלק בתוך כחודש בחברת התעופה הישראלית.

יקור מחירי הבסיס יבוצע באופן מדורג. הוא לא יחול על קווי החברה ללונדון, מרכז אמריקה ודרומה וגרמניה. וליעדי גרמניה - פרנקפורט, מינכן וברלין.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות