במסגרת הדיונים בסלון האווירי: מעבר מטוסים ישראלים מעל סעודיה

קידום הסכם תעופה חדש בין ישראל לאיחוד האירופי, שיאפשר פתיחת השמיים לתחרות מלאה ומעבר מטוסים של חברות תעופה ישראליות בשמי סעודיה בדרכם למזרח הרחוק וממנו - אלו שניים מהנושאים המרכזיים בהם ידון שר התחבורה, ישראל כץ, עם עמיתיו מצרפת ומבריטניה, כחלק מביקורו בסלון האווירי, שייפתח מחר (שני) בלה בורז'ה שליד פאריס - כך נודע ל"הארץ".

לקראת נסיעתו היום, קיים השר כץ דיון בראשותו של מנכ"ל משרד התחבורה, גדעון סיטרמן, ומנהל רשות התעופה האזרחית (רת"א) גיורא רום, בעניין המשך השיחות עם האיחוד האירופי על פתיחת השמיים לתחרות ועל הסכם תעופה אחיד חדש.

קבוצת מרקום רכשה את אתר האינטרנט מסע אחר

קבוצת מרקום, הנמצאת בשליטת ערד מרום, הודיעה (יום א', 14.6.09) כי רכשה את אתר האינטרנט 'מסע אחר', פורטן התיירות בתחום הנסיעות והפנאי.

על-פי הערכות, סכום הרכישה נאמד בכ-500 אלף שקלים. אתר 'מסע אחר' הוקם בשנת 2007 על-ידי גיל אל-עמי והוא כולל עשרות אלפי כתבות וקטעי וידאו המכסים אתרי תיירות שונים בעולם.

המלונאים: כ-9,000 עובדים פוטרו מתעשיית התיירות ברבעון הראשון

כ-9,000 עובדים פוטרו מתעשיית התיירות ברבעון הראשון - כך עולה מנתונים שפרסמה היום (א') המחלקה הכלכלית של התאחדות המלונות. מתוך כלל המפוטרים בענף, כ-3,000 עובדים קבועים ועוד כ-500 עובדי חברות כוח אדם פוטרו מבתי המלון.

בסך הכל הועסקו במלונות כ-25.5 אלף עובדים בין ינואר למרץ, כולל עובדי חברות כוח אדם.

מכרזים למלון ולמסחר במתחם נאות מדבר בב"ש

מינהל מקרקעי ישראל פירסם שני מכרזים למתחם נאות מדבר בבאר שבע, האחד למסחר והשני למלונאות. במתחם נאות מדבר, שבחלק הדרום-מערבי של העיר, שכן עד לאחרונה מלון נאות מדבר הידוע, שנהרס ושעל חורבותיו מוקם קניון באר שבע של היזם אלי להב.

המכרז הראשון הוא מכרז לרכישת זכויות במגרש למסחר בשטח של 11,837 מ"ר. התב"ע שחלה על המתחם מאפשרת בנייה של בנייני מסחר ומרכז שירותי רפואה בגובה של עד שמונה קומות.

נמשכת המתקפה האווירית: הנחות ענק לילדים - וכרטיס טיסה ב-20 דולר

המתכננים חופשה בחו"ל בקיץ, יכולים להרגיש מחוזרים, כשבכל בוקר יוצאות חברות התעופה במבצעים חדשים. זאת, במטרה לעודד רכישת כרטיסי טיסה מראש, בתקופה המאופיינת בהאטה בתנועת הנוסעים וברכישות של הרגע האחרון.

הבוקר (א') יוצאת חברת התעופה לופטהנזה במבצע לקראת עונת השיא, במסגרתו ניתן לרכוש כרטיסי טיסה למינכן במחיר של החל מ-399 דולר ול-20 יעדים באירופה, בהם ברלין, פריז, ניס, ברצלונה, מדריד, אמסטרדם, בריסל, דבלין ושטוקהולם - במחיר של החל מ-499 דולר. כמו כן מוצעת הנחה של 33% על כרטיסי טיסה לילדים עד גיל 12.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות