נמלי תעופה באירופה חתמו על אמנה למניעת פליטת גזי חממה

30 נמלי תעופה באירופה חתמו אתמול על אמנה למניעת פליטת גזי חממה, בדרך להכרזה על עצמם כ"נטולי פחמן" במסגרת המאבק בשינוי האקלים.

מדובר בהסכם הגדול מסוגו במגזר התעשייתי. כ־11 חברות אשר בבעלותן נמלים ברחבי אירופה, האחראים לכ־25% מהתנועה האווירית ביבשת, שותפות לאמנה אשר תחייבן להשתמש בדלק סילוני באיכות גבוהה יותר, כמו גם לדאוג לאמצעי הסעה "נקיים" משדות התעופה ואליהם.

דובאי: 17 מיליארד מושקעים בשני שדות תעופה

חברת "דובאי שדות תעופה" משקיעה 17 מיליארד דולר בהרחבת שדה תעופה ובבניית נמל תעופה בינלאומי חדש, שלפי מתכנניה יהיה נמל התעופה המסחרי הגדול בעולם.

יו"ר החברה, אחמד בן סעיד אלמכתום, מסר בשולי הסלון האווירי בפריז, כי 10 מיליארד דולר הוקצו לבניית שדה התעופה החדש שייקרא "אלמכתום הבינלאומי". שאר 7 מיליארד הדולרים הוקצו להרחבת שדה התעופה הבינלאומי של דובאי.

סקר: חמישית מה"אמידים" לא ייצאו לנופש בעונה הקרובה

34% מכלל הציבור ו-20% מקהל האמידים לא מתכוונים לצאת לנופש בעונת הנסיעות הקרובה, כך עולה מסקר שערך U Bank, בקרב כ-1,500 נסקרים, כחלק ממחקר שהוא עורך לצורך חישוב מדד האמידים.

על פי הסקר, "אמידים" נחשבים משקי בית המחזיקים בנכסים פיננסים של 1.5-0.5 מיליון שקל.

מומחה תעופה: מטוס אייר פראנס התפרק באוויר

מומחים בברזיל הודיעו הערב (יום ד') כי הנתיחות שלאחר המוות שהתבצעו בגופותיהם של כמה מקורבנות התרסקות מטוס הנוסעים של חברת אייר פראנס בשמי האוקיינוס מעידות כי המטוס התפרק בעודו באוויר.

דובר מטעם הצוות הרפואי הברזילאי שבחן את הגופות מסר לסוכנות הידיעות AP כי הנתיחות גילו כי הנוסעים ספגו שברים באגן ובגפיהן העליונות והתחתונות. פרנק צ'יאקו, מומחה לזיהוי פלילי שעבד בעבר בשירות הוועד לאבטחה בתעופה בארצות הברית טען כי הפציעות עשויות להצביע כי המטוס התפרק בעודו באוויר.

צעיר ישראלי נהרג בטורקיה לאחר שהחליק ממצוק

אסון באנטליה: צעיר ישראלי נהרג בטורקיה, לאחר שנפל ממצוק בגובה כ-40 מטרים. יובל נועם, בן 23 מירושלים, טייל עם חברו באזור אנטליה וככל הנראה החליק מהמצוק. המחלקה לישראלים בחו"ל של משרד החוץ מסרה הודעה למשפחתו. ארונו צפוי לנחות בישראל מחר (יום ה') בבוקר.

נועם וחברו טיילו אתמול על מצוק באזור אנטליה, כשלפתע מעד והחליק מגובה רב. החבר הזעיק כוחות סיוע מקומיים, שניסו להחיותו ופינו אותו לבית חולים באזור, שם נקבע מותו. קונסול ישראל באנקרה, הרצל אדרי, סיפר ל-ynet כי השניים "טיילו בקניון 'קופרלו', אזור מרובה בתיירים, כ-100 ק"מ מצפון לאנטליה".

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות