רווחי קרניבל של אריסון נחתכו בשליש ל-264 מ' ד' - ירידה מתונה מהצפוי; המניה עלתה ב-7.5% בוול סטריט

קרניבל, חברת שיט התענוגות הגדולה בעולם הנמצאת בבעלות משפחת אריסון, דיווחה על רווח גבוה מהתחזיות ברבעון השני של השנה, הודות לקיצוצים בהוצאות ותמחור טוב מהצפוי. מניית קרניבל עלתה ב-7.5% במסחר בוול סטריט.

קרניבל, המפעילה צי של 89 ספינות, רשמה ברבעון רווח נקי של 264 מיליון דולר, או 33 סנט למניה, עלומת רווח של 390 מיליון דולר, או 49 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. תחזית האנליסטים היתה לרווח של 28 סנט למניה. קרניבל, שבראשה עומד מיקי אריסון, העריכה כי נזקי מגיפת שפעת החזירים לרווחי החברה ברבעון הסתכמו ב-3 סנט למניה.

ריינאייר: מס התיירים שהטילה הממשלה האירית הוא "מס התאבדות"

חברת התעופה האירית ריינאייר מודיעה על קיצוצים בצי המטוסים, בטיסות ובמשרות - ומאשימה בכך את הממשלה שהטילה מס בסך 10 ליש"ט לתייר.

"המס שהטילה הממשלה האירית הוא 'מס התאבדות', אומר מנכ"ל החברה, מייקל או'לרי. "בימים אלו הנוסעים פונים ליעדים זולים יותר באירופה, שבהם ממשלות מברכות תיירים ולא מטילות עליהן מסים".

"נוסעים ונוסעות יקרים: הטייס מת, תכף ננחת"

טייס של חברת התעופה "קונטיננטל איירליינז" מת היום (ה') באמצע טיסה מבלגיה לארצות-הברית. עקב כך, הוחלט כי שני טייסי משנה יבצעו נחיתת חירום בנמל תעופה סמוך עיר ניו-יורק. בסופו של דבר, הטיסה נחתה בשלום.

טיסת קונטיננטל מספר 61 המריאה מבריסל, והייתה צפויה לנחות הערב בנמל התעופה הבינלאומי "ליברטי" בניו-ארק. "הקפטן של הטיסה מת במהלך הטיסה, כפי הנראה מסיבות טבעיות", הודיעה חברת התעופה האמריקנית.

שוחרי חיות: אייר קנדה תתיר בראשונה להעלות חיות מחמד למטוס

אם היה לכם עצוב להיפרד מכל חיות המחמד שלכם כאשר טסתם לחו"ל, או נאלצם לאחסנם בפנסיון לכלבים, הנה, לא עוד: חברת התעופה אייר קנדה תתיר בראשונה להעלות חיות מחמד - חתול או כלב, יחד איתכם לסיפון המטוס, החל מה-1 ביולי השנה.

תוכלו להכניס את חיית המחמד שלכם לתיק נשיאה קטן. בשלב זה מדובר במספר מצומצם של 2-4 חיות מחמד לטיסה, תלוי בסוג המטוס. הגבלה זו, הסבירו אתמול בחברת אייר קנדה בישראל, נועדה להתחשב בצרכי הנוסעים בעלי האלרגיה. החברה הקנדית הבטיחה, כי צוות המטוס ידאג להושבה נוחה ונעימה לכל הנוסעים בעלי האלרגיות.

מיסז'ניקוב לשר הרוסי: הגבר השת"פ התחבורתי

שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, השוהה בביקור עבודה במוסקבה, נפגש (יום ה', 18.6.09) עם שר התחבורה הרוסי, איגור לויטין, כדי לשוחח איתו בנוגע לשיתוף פעולה מוגבר בין המדינות.

מיסז'ניקוב העלה בפני השר הרוסי שלושה נושאים להגברת שיתוף הפעולה בעיקר בתחום התעופה: הוספת מוביל נקוב נוסף בקו הסדיר בין תל אביב למוסקבה, הסרת החסמים בטיסות השכר בין תל אביב למחוזות שונים ברוסיה והגברת היקף טיסות השכר בקו אילת-מוסקבה.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות