מניית קרניבל, חברת שיט התענוגות של משפחת אריסון, רשמה זינוק דו-יומי של 15% בוול סטריט

מניית קרניבל, חברת שיט התענוגות הגדולה בעולם הנמצאת בבעלות משפחת אריסון, עלתה ב-7% בוול סטריט, בדרכה להשלים זינוק דו-יומי של 15%, לאחר שאנליסטים של וואקוביה העלו את המלצתם למניה מ"תשואת שוק" ל"תשואת יתר", על רקע שיפור בכוח התמחור של החברה.

קרניבל, המפעילה צי של 89 ספינות, דיווחה אתמול על רווח גבוה מהצפוי ברבעון השני של השנה, הודות לקיצוצים בהוצאות ותמחור טוב מהצפוי. החברה, שבראשה עומד מיקי אריסון, רשמה ברבעון רווח נקי של 264 מיליון דולר, או 33 סנט למניה, לעומת רווח של 390 מיליון דולר, או 49 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת.

עם טורקיש לא בטוח שאתם תגיעו בזמן ליעדכם - אבל המזוודה שלכם כן

13 מזוודות בממוצע לכל אלף נוסעים לא נמסרו לבעליהן בזמן, מיד עם הנחיתה. כך עולה מדו"ח נתוני החורף שפרסם אתמול (ה') ארגון חברות התעופה האירופיות (AEA). מדובר בנתונים שנמסרו לארגון על ידי חברות התעופה עצמן, אשר מתייחסים לתקופה שבין נובמבר 2008 למרץ 2009.

על פי הדו"ח, חל שיפור לעומת החורף בשנה שלפני, אז עמד הממוצע על 15.5 מזוודות מעוכבות לכל אלף נוסעים עם חברות התעופה האירופיות. בארגון מרגיעים ומוסרים, שכ-85% מהמזוודות שעוכבו עם הנחיתה, מועברות בסופו של דבר לנוסעים בתוך 48 שעות.

כמה שווים חיי אדם? אייר פראנס תשלם מקדמה בסך 17,500 אירו ל-228 משפחות הקורבנות שנספו בהתרסקות

מנכ"ל חברת התעופה אייר פראנס הודיע היום (ו') כי יעביר למשפחות הקורבנות של הטיסה מברזיל לפריז שהתרסקה במימי האוקיינוס האטלנטי ב-31 במאי, מיקדמה בסך 17,500 אירו (כ-24 אלף דולר).

המנכ"ל ציין כי עורכי הדין של החברה נמצאים בקשר עם 228 המשפחות של קורבנות האסון מ-32 מדינות על מנת לוודא שהכספים יגיעו לידיהן. המקדמות מסתכמות בכ-4 מיליון אירו.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות