קו הדגל מצטמצם: אל על ביטלה 14 טיסות לניו יורק ביולי־אוגוסט

חברת התעופה הישראלית אל על ביטלה 14 טיסות בקו מתל אביב לניו יורק - קו הדגל של החברה - שתוכננו לחודשים יולי־אוגוסט. כך נודע ל"כלכליסט". מדובר ב־5% מטיסות החברה שתוכננו ליעד זה במהלך הקיץ.

כפי הנראה, שילוב של כמה גורמים גרמו לחברה לבטל את הטיסות המתוכננות. הגורם העיקרי הוא ההאטה בתנועת הנוסעים, הן האמריקאים והן הישראלים, בשל המשבר הכלכלי, לצד ירידה בתנועת הנוסעים העסקיים. מנתוני רשות שדות התעופה עולה כי בחמשת החודשים הראשונים של השנה ירד מספר הנוסעים באל על ב־11% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

סעודיה: אף מטוס ישראלי לא יעבור פה

בעקבות הפרסומים באמצעי התקשורת השונים לפיהם ישראל דנה עם האיחוד האירופי לאפשר למטוסים ישראלים לעבור במרחב האווירי של סעודיה, בממלכה מכחישים זאת בתוקף. העיתון א-שרק אל-אווסט היוצא לאור בלונדון דיווח הבוקר כי בריאד טוענים כי הפרסומים הם "שקר גמור ובדיה חסרת בסיס.

על פי הדיווח, מקור בכיר במשרד ההגנה הסעודי דחה את מה שפרסמו כלי התקשורת על כוונת הממלכה הערבית הסעודית לאפשר למטוסים של ישראל לעבור בשטחה.

תופעה: טיולים מגדריים לנשים או לגברים הולכים וצוברים תאוצה

בין טיולי ה"נישה" ההולכים ומתפתחים שמור מקום של כבוד לטיולים מגדריים (טיולים לנשים או לגברים).

נשים שחוו טיולים המיועדים לנשים בלבד יישבעו על האנרגיות המטורפות והחוויות הנשיות שטומנים בחובם הטיולים הנשיים, בעוד הגברים יספרו על כמויות האדרנלין המטורפות הזורמות בטיולי הגברים.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות