עובדי אל-על יגישו תביעת לשון הרע כנגד הקברניט ליאור יבור; טייסים יסרבו לטוס עימו

מועצת העובדים של חברת אל-על תדון בישיבתה מחר (ב') באפשרות להגיש תביעה בגין הוצאת לשון הרע נגד סמנכ"ל המבצעים של החברה, הקברניט ליאור יבור.

במכתב ששיגר יבור לטייסי החברה, האשים אותם בכך שבשעת הנסיעה על הקרקע הם מסיעים את המטוסים לאט מדי, כדי להאריך את זמן הטיסה ולהגדיל את משכורתם. "בציים מסוימים מתקיימת הסעה שלא על-פי הנהלים כדי לפתור בעיות פרנסה. אני מבקש לעצור את התופעה. זו גניבה ממעביד", כתב יבור לטייסי החברה.

ארקיע: מינהל מקרקעי ישראל מנסה לנשל את החברה מזכויותיה במקרקעין בשדה-דב

ארקיע טוענת כי התביעה בסך 53 מיליון שקל שהגישו נגדה מינהל מקרקעי ישראל ורשות שדות-התעופה (רש"ת) לתשלום דמי שימוש בגין השימוש בשדה-התעופה שדה-דב, מהווה ניסיון בוטה לנשל אותה מזכויותיה הקנייניות במקרקעין, הפוטרות אותה מדמי שימוש.

בכתב הגנה שהגישה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב, מבהירה ארקיע כי לפי הסכם פשרה בין הצדדים, היא העבירה מ-1995 מדי שנה תשלום בסך של 890 אלף שקל - ובסך-הכל כ-15.7 מיליון שקל - בגין מלוא שימושיה בשדה-דב, ולכן המינהל ורש"ת אינם יכולים להודיע באופן חד-צדדי על ביטול ההסכם או שינויו.

חיים רומנו בכנס חווית הלקוח: אל על הגדילה ב-109% את מכירותיה דרך האינטרנט - 21.6 מיליון דולר

חברת אל על הגדילה ב-109% את מכירותיה דרך האינטרנט והם הגיעו ל-21.6 מיליון דולר, ברבעון הראשון השנה, לעומת הרבעון הראשון ב-2008. כך אמר מנכ"ל אל על, חיים רומנו, היום בכנס חווית לקוח של TheMarker בשיתוף עם אורנג' ופירמידה, שהתקיים במוזיאון תל אביב לאמנות.

"אין חברות כאלה בישראל", אמר רומנו. ב-2008 הסתכמו מכירותיה של אל על דרך האינטרנט ב-58 מיליון דולר - גידול של 130% לעומת היקף מכירותיה דרך אתר האינטרנט ב-2007.

תוקם ועדת עבודה לשת"פ רוסי-ישראלי בתיירות

שרי התיירות של ישראל ורוסיה סיכמו אמש (שבת, 20.6.09) כי הסכם התיירות בין המדינות, אשר נחתם לפני כעשור, לרבות הסכם שיתוף הפעולה בנושאי הבטיחות והביטחון בתיירות, יעודכן וישודרג ויכלול הקמת ועדת עבודה משותפת.

שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, סיים היום ביקור בן חמישה ימים ברוסיה, ועמיתו הרוסי, שר התיירות, הספורט ויוזמות הנוער, ויטלי מוטקו, סיכמו על הקמת הוועדות, נוכח הגברת תנועת התיירות בין המדינות והביטול ההדדי של חובת הוויזה לתיירים.

חבילת נופש זולה אינה מצדיקה תנאים ירודים

אנה וולנטין אורוביץ תבעו את חברת ממן י. שירותי תיירות בע"מ, בבית המשפט לתביעות קטנות באילת לאחר שחזרו במפח נפש מנופש במלון הים האדום בעיר. מכתב התביעה עלה שהזוג התארח במלון למשך ארבעה לילות, כולל ליל הסדר, והחדר בו שהה היה מלוכלך, ללא מגבות, מצעים ומתלים, המזגן היה מקולקל והמים בבריכה היו מזוהמים. לדברי הזוג, בארוחת ליל הסדר הוא עמד בתור כשעה וחצי עד שאיפשרו לו להיכנס והאורחים רבו על האוכל, "והייתה אווירה של סדום ועמורה". הזוג ביקש פיצוי בגין עוגמת הנפש שנגרמה לו.

הנתבעת הודתה שהיו ליקויים בחדר האוכל. לדבריה, התובעים הפריזו בתיאורם.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות