חבורה רעשנית הפריעה לנופש של עורך הדין, והוא יפוצה ב-7,000 שקל

עו"ד שי ברנד, בעל משרד עורכי דין בתל אביב, יקבל פיצוי בסך 7,000 שקל בעקבות תביעה שהגיש נגד כפר הנופש דור, בטענה שחופשתו נהרסה ע"י חבורה רעשנית ששוכנה בסמוך אליו ואל בני משפחתו.

מדובר בתביעה שהגישו ברנד, רעייתו וזוג חברים שלהם לבית המשפט לתביעות קטנות בחיפה, בעקבות יציאתם לנופש ביום העצמאות בשנה שעברה. לפי הנטען בתביעה שני הזוגות שוכנו בשני בתי נופש צמודים, וזמן קצר לאחר מכן התברר להם ששכניהם ב-5 בתי הנופש הסמוכים הציבו במקום עמדת תקליטן עם רמקולים שפעלה עד 3 לפנות בוקר.

דחייה נוספת בטיסת המבחן הראשונה של "דרימליינר" של בואינג; המניה נפלה ב-6.5% בוול סטריט

בואינג האמריקאית, יצרנית המטוסים השנייה בגודלה בעולם, הודיעה היום על דחייה נוספת של מועד טיסת המבחן הראשונה של מטוס הנוסעים מדגם 787 "דרימליינר", בעקבות צורך לחזק אזור בצידי גוף המטוס. מניית בואינג נפלה ב-6.5% בוול סטריט.

המטוס, אשר פיתוחו כבר נמצא בפיגור של שנתיים לעומת לוח הזמנים המקורי, היה אמור לבצע את טיסת המבחן הראשונה ברבעון השני של שנת 2009. בהודעה שהוציאה בואינג היום לא נמסר המועד החדש המתוכנן לביצוע טיסת המבחן, אולם נמסר כי תחילת אספקת המטוס צפויה להידחות.

טיול מאורגן: תוסף לדפדפן פיירפוקס מאפשר למשתמשים לאסוף מידע תיירותי מהרשת

Gliider הוא תוסף לדפדפן פיירפוקס שמאפשר למשתמשים לאסוף בקלות מידע תיירותי המפוזר ברשת ולרכזו במקום אחד, באמצעות טכנולוגיית "משוך וזרוק". לאחר הורדת התוסף, נפתחת למשתמש תיבה שבה הוא יכול ליצור טיול מפורט, כולל לו"ז ומקומות ספציפיים. Gliider יוצר באופן אוטומטי תיקיות, המותאמות לכל סוג של מידע, כגון טיסות, מסעדות ותחבורה, ומתייק לתוכן את כל התוכן הרלבנטי לגולש. לאחר סיום תהליך איסוף המידע, השירות יוצר קובץ PDF ושולח אותו למשתמש באי-מייל.

בריטיש איירווייס משיקה קו טיסות חדש

לראשונה בנמל התעופה לונדון סיטי: נתיב טיסה ארוך טווח לניו-יורק, שיושק על-ידי חברת התעופה בריטיש איירווייס, וזאת למרות השפל בתעשיית התעופה.

הטיסה הראשונה בקו תפעל ב-29 בספטמבר, 2009, וניתן כבר היום לרכוש כרטיסים לטיסות מלונדון סיטי לניו-יורק. הקו החדש יפעל, בתחילה, במתכונת של טיסה יומית בימים ראשון עד שישי (בימי שבת נמל התעופה סיטי סגור), ויעבור למתכונת של שתי טיסות ביום מאמצע אוקטובר 2009.

התיירים נטשו: 27% ירידה במספר הלינות ב-2009

מספר הלינות במלונות התיירות בחמשת החודשים הראשונים של השנה הסתכם ב-7 מיליון שקל - ירידה של 14% לעומת אותה תקופה אשתקד. כך עולה (יום ג', 23.6.09) מדיווח הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

3.8 מיליון מהלינות היו של ישראלים, בדומה לנתון המקביל מאשתקד, ועוד 3.2 מיליון לינות היו של תיירים - ירידה של 27%. לינות התיירים היוו כ-45% מסך כל הלינות במלונות.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות