עומאן משקיעה 1.5 מיליארד דולר בשיפור תשתית התעופה

משרד התחבורה העומאני חתם אתמול (ג') על שורה של חוזים לשיפור תשתיות התעופה בסולטאנות. השווי הכולל של ההסכמים נאמד בכ-1.5 מיליארד דולר.

בסך הכל נחתמו 13 חוזים שהעיקרי שביניהם בשווי 1.2 מיליארד דולר נחתם עם חברת בנייה מקומית. חברה זו תבצע את העבודות האזרחיות במסגרת פרויקט הרחבת שדה התעופה הבינלאומי של מסקט. פרויקט זה יתמקד בבניית כבישי גישה חדשים המובילים לשדה התעופה.

הדומיין Jerusalem.com נקנה תמורת 750 אלף דולר

אתר חדש לעיר הבירה בכתובת Jerusalem.com עלה לאוויר. לטענת מפעילי האתר הדומיין נרכש תמורת סכום של 750 אלף דולר. באירוע ההשקה של האתר שנערך אתמול (ג') השתתפו מנכ"ל משרד התיירות נועז ברניר, מחזיק תיק התיירות וקשרי החוץ בעיריית ירושלים מר חיליק בר, מנכ"ל התאחדות מלונות ירושלים מר אריאל רוטשטיין, יו"ר התאחדות המלונות בירושלים אריאלה שמידע-דורון, ומנכ"ל מיכאל וייס. באירוע נכחה גם נסיכה מהודו כאורחת כבוד של עיריית ירושלים.

באתר מידע בתחומי הדת, התיירות, ההיסטוריה והנדל"ן והוא חלק מתעשיית ה-city.com העולמית, הכוללת ערים כמו Newyork.com, London.com, vegas.com, paris.com ועוד.

היקף ההשקעה בפיתוח התחבורה בישראל ב-2010-2009 - כ-22 מיליארד שקל בשנה

היקף ההשקעה בפיתוח התחבורה בישראל בשנים 2010-2009 צפוי להגיע לכ-22 מיליארד שקל בכל שנה. ההשקעה כוללת את תקציבי רשות שדות התעופה (רש"ת), חברת נמלי ישראל (חנ"י), חברות הנמלים והשקעות של הסקטור הפרטי - כך מסר הבוקר שר התחבורה ישראל כץ לוועדת הכספים.

שר התחבורה הדגיש כי התקציב נותן דגש מיוחד על תוכניות לאומיות רב שנתיות לבטיחות בדרכים ולפיתוח תשתיות התחבורה. תוכניות אלה כוללות קירוב הפריפריה למרכז הארץ, עידוד השימוש בתחבורה הציבורית, המשך ישום מדיניות השמים הפתוחים בתעופה, קידום רפורמות בנמלים ושינויים מבניים נוספים בענף התחבורה.

אל על מרחיבה את שיתוף הפעולה עם חדשות ערוץ 2 במטוסים

לפני כשנה החלה אל על לשתף פעולה עם חברת החדשות של ערוץ 2 ולשדר מגזין חדשות יומי לנוסעי אל על בטיסות.

בעקבות ההצלחה הרבה של שיתוף פעולה זה ולבקשת אל על, משודר גם תקציר מהדורות חדשות ערוץ 2 באנגלית, המשודרות באמצעות www.jerusalemonline.com. התקציר באנגלית שאורכו כחמש דקות מופיע מיד לאחר שידור המגזין של החדשות בעברית.

איסתא וארקיע במבצע ראשון מסוגו

איסתא וארקיע יצאו היום במבצע ראשון מסוגו, במסגרתו יוצעו ללקוחות מגיל 21 שטרם טסו עדיין לחו"ל, טיסות בחצי מחיר. המבצע תקף באיסתא על הטיסות לכל יעדי ארקיע בחו"ל, לכל מחיר קיים, כולל מבצעים. המבצע תקף ליציאות עד סוף אוגוסט.

דודי מחלב, המשנה למנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, מוסר כי למרבית הישראלים הטיסה הראשונה היא מהזכרונות הנעימים ביותר שיש. רבים טסו את טיסתם הראשונה לאילת בארקיע, וכעת איסתא וארקיע מציעות להם לעשות את טיסתם הראשונה לחו"ל באמצעותם, בחצי מחיר.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות