ישראייר מציעה חבילות מוזלות לחגיגת הסופר קלאסיקו בברצלונה

קבוצת ישראייר משווקת חבילות מוזלות לחגיגת הסופר קלאסיקו שתתקיים בברצלונה ב-29 בנובמבר באצטדיון קאמפ נואו. הסופר קלאסיקו הספרדי, המכונה גם "הדרבי של ספרד", הוא אחד ממשחקי הכדורגל המתוקשרים והטעונים בעולם, בו מתחרות ביניהן שתי קבוצות הכדורגל החזקות ובעלות היריבות רבת השנים - ריאל מדריד וברצלונה. בגמר צפויים להשתתף אלפי אוהדים שיגיעו לעודד את הקבוצות.

דורי שושן, סמנכ"ל השיווק של קבוצת ישראייר: "ישראייר בנתה את החבילות המוזלות במיוחד עבור הציבור הישראלי שידוע באהבתו הגדולה לכדורגל.

בגלל רמת ביקושים נמוכה: סאן דור ביטלה סדרת טיסות מישראל לקפריסין

סאן דור, חברה בת של אל על לטיסות שכר, ביטלה סדרה של טיסות מישראל לקפריסין ביולי - אוגוסט, בגלל רמת ביקושים נמוכה מצד מארגני הנסיעות - כך נודע אתמול ל-TheMarker.

עפ"י התכנון המקורי עמדה סאן דור לבצע סדרה של טיסות שכר לקפריסין; זאת בנוסף לטיסות הקו הסדירות של חברת ארקיע וסייפרוס איירווייס. אולם, בגלל רמת ביקושים נמוכה במיוחד וחוסר כדאיות כלכלית, ביטלה החברה בת של אל על את טיסותיה לאי השכן.

בסך הכל רציתי להזמין חופשה

מתכננים חופשה מרתקת ומהנה במרכז אמריקה, ומפטנזים על טבע אקזוטי ומסעות קסומים בנופים עוצרי נשימה? יכול להיות שבימים אלה, הטרק המפרך מכל האחרים בנסיעה הזו ממתין לכם כבר כאן, בארץ הקודש, בעודכם מנסים נואשות להזמין את הכרטיסים לחופשה המיוחלת. אתם יודעים מה - עזבו להזמין; בואו נתחיל מהדבר הבסיסי - לתפוס בכלל נציג שירות, ואם אפשר, כזה שממש יועיל לכם.

את החוויה המתישה עברה בימים האחרונים רוני ממרכז הארץ, שמנסה להזמין כרטיסים לנסיעה מתוכננת למקסיקו באוקוטובר.

בית קברות לאוניות עתיקות ליד נאפולי

צוות חוקרים משותף של משרד התרבות האיטלקי וקרן אורורה לארכיאולוגיה תת-ימית הודיע ביום חמישי על גילוי שרידיהן של חמש ספינות טרופות מהתקופה הרומית. השרידים נמצאו בעומק של 100 עד 150 מטר מתחת לפני הים ליד ונטוטנה, אי קטן בים הטירני, כ-70 קילומטר ממערב לחופי נאפולי.

חמש הספינות, שטבעו בין המאה הראשונה למאה הרביעית לספירה, לא התהפכו אלא נחתו על קרקעית הים כשסיפונן פונה מעלה. החוקרים אומרים ששלוש מחמש הספינות - שאורך הגדולה שבהן מגיע ל-20 מטר - "שמורות במצב מצוין".

צוות חילוץ מישראל יצא לאתר צעיר שנעדר בהודו

חשש לחיי צעיר ישראלי בהודו. בצהריים (יום א') ייצא להודו צוות איתור וחילוץ בניסיון למצוא צעיר בן 24 שנעדר באזור עמק פרוואטי שבצפון המדינה. משרד החוץ אישר את הפרטים.

המטייל הישראלי יצא ביום שלישי האחרון מכפר קיריגנגה לטרק של יום אחד. חברו הישראלי יצא באותו יום מהכפר לטרק אחר, ועם שובו, גילה כי חברו לא חזר, וצלצל לישראל. מחברת הביטוח "הראל" נמסר כי הדיווח הגיע למוקד החברה באמצעות משרד החוץ במוצאי שבת.

  «     1   ·   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   ·   53       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות