מלון ספא יוקם בחוף הצפוני בכנרת

ביוזמת ראש עיריית טבריה, זוהר עובד, נערכה ביום שלישי שעבר בלשכת שר התיירות בכנסת ישיבת עבודה מקיפה, במהלכה נחשפה לראשונה בפני השר, סטס מיסז'ניקוב, ואנשי מטהו התכנית להקמת מלון היוקרתי בחופה הצפוני של העיר, בהשקעה הנאמדת ב-300 מיליון שקלים.

הבעלים ויו"ר דירקטוריון אלביט הדמיה, מוטי זיסר, הציג בפני השר וצוותו את התוכנית להקמת מלון הספא הייחודי, שבנייתו על ידי קבוצת אלביט תחל בקרוב, עם תחילת עבודות הפיתוח בכביש 351 - המחבר בין כביש 348 לכביש 90.

קרית ים: שלטי חוצות בכל הארץ למיתוג העיר

בעיריית קרית ים החליטו לצאת בקמפיין מאסיבי למיתוג העיר כברית החוף של הקריות. במסגרת המיתוג מחדש יתלו שלטי חוצות בתל אביב ובערים נוספות בארץ שבהם תפורסם העיר והטיילת החדשה תחת הסלוגן החדש "הכחול הגדול הבא". המטרה: לשווק את הטיילת ליזמים ותיירים.

אחד מעקרונות המיתוג החדש הוא ליישם את הדוגמא של נתניה המוצפת תיירים רבים, בעיקר מצרפת, רכשו דירות בקרבת הטיילת. בעירייה הסבירו, כי בכוונתם לפנות לתיירים מחו"ל ולמשפחות יהודיות על מנת שאלה יירכשו דירות בסמוך לטיילת וייהפכו אותם לדירות קיץ.

הצעה לנוסעי סאן דור בקו החדש לליסבון - "מושב עסקים"

חידוש בטיסות השכר - "מחלקת עסקים": סאן דור, החברה הבת של אל על לטיסות שכר, חנכה שלשום קו תעופה חדש מישראל לליסבון שבפורטוגל שבו יוכלו הנוסעים להזמין "מושבי עסקים" בתוספת של 150 דולר למחיר כרטיס טיסה רגיל. מדובר בטיסה שבועית שתצא מישראל בימי שישי ותשוב בשבת.

פרט למושבי הנוחות, שאר השירותים יהיו זהים לאלה של הנוסעים האחרים. אפשרות זו קיימת גם בטיסות שכר ליעדים נוספים של החברה. לדברי מנכ"ל סאן דור, בצלאל קרבט, "השקת הקו לליסבון עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה של סאן דור, ששמה דגש על הרחבת תמהיל היעדים, תוך מענה לדרישה ליעדים מלהיבים, בטוחים ומשתלמים".

אקירוב פותח את מלון היוקרה ממילא בירושלים

אחרי ארבע שנים של תכנון ובנייה נפתח בימים אלה להרצה בירושלים מלון ממילא של קבוצת אלרוב שבשליטת אלפרד אקירוב. הוא ישווק גם בחו"ל לעשירון העליון, בין השאר בעזרת המנהל הבינלאומי של הקבוצה, ליאני מאסימו, שהיה אחראי בעבר על רשת מלונות ארמאני. מחיר החדרים במלון עד סוף יולי החל ב-675 שקל ובאוגוסט 1,350-1,750 שקל.

המלון ברמת חמישה כוכבים דה לוקס, כולל 131 חדרי סטודיו, 30 חדרי מנהלים, 27 סוויטות, 7 סוויטות משפחתיות וסוויטה נשיאותית. הוא עוצב על ידי האדריכל האיטלקי, פיירו ליסוני ומשרד האדריכלים הישראלי רונה לוין

מזמינים חופשה ברגע האחרון - ומרוויחים

מתברר שהמיתון גם מועיל: ישראלים רבים מעדיפים השנה לחכות לרגע האחרון כדי להזמין חופשה משפחתית. נכון, לא מדובר בתופעה חדשה, אולם לדברי אבנר לש, המשנה למנכ"ל הדקה ה-90, השנה הקצין הדבר בהרבה.

לדבריו, צרכנים רבים מחכים השנה לרגע האחרון ואפילו לערב האחרון, גם כאשר מדובר בהזמנות משפחתיות. דפוס התנהגות זה נובע לדבריו, מרצונם של הישראלים להוציא כמה שפחות כסף בעקבות המיתון, וגם מכיוון שהם התרגלו לחכות להורדות מחירים ברגע האחרון.

  «     1   ·   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   ·   53       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות