שוב כמעט אסון: מטוס טס נמוך מדי לקרקע סמוך לנתב"ג

תקרית בטיחות שאירעה שלשום בנמל התעופה בן גוריון הסתיימה בנס ללא פגע: מטוס נוסעים ועליו ישראלים נדרש לבצע נחיתה במסלול חלופי. הטייס ביצע מעקף, אך במהלכו התקרב לקרקע עד שכמעט התנגש בקרקע.

המטוס של חברת "סקיי" הטורקית הגיע בטיסת צ'ארטר מאנטליה לשדה התעופה בישראל, וביקש לבצע נחיתה. אלא שמסיבות טכניות הטייס התבקש לעבור למסלול אחר, והוא החל לבצע מעקף ממזרח לשדה. במהלך הטיסה המטוס החל להנמיך גובה בצורה מסוכנת והתקרב לקרקע.

דלתא תצמצם את מספר הטיסות מישראל לאטלנטה

חברת התעופה האמריקאית דלתא איירליינס מצמצת את מספר הטיסות השבועיות שלה מתל אביב אל אטלנטה ובחזרה החל מהתאריך ה-25 באוקטובר השנה ועד לסוף חודש מרץ שנה הבאה - כך נודע ל-nrg מעריב.

חברת התעופה תפעיל רק ארבע טיסות שבועיות במקום שבע טיסות. מהחברה נמסר כי המהלך הוא תוצאה של בחינת רמת הביקוש לקו זה במהלך החורף הקרוב. החברה תמשיך

המיתון בארה"ב מכה במגזר השכרת הרכב: נפילה של 92% ברווח הרבעוני של הרץ

הרץ, חברת השכרת הרכב השנייה בגודלה בארה"ב, דיווחה היום על נפילה של 92% ברווחיה הרבעוניים. ברת השכרת הרכב סיפקה תחזית הכנסות שנתית נמוכה מציפיות האנליסטים, על רקע ירידה בביקוש לשירותי השכרת רכב בעקבות המיתון.

החברה רשמה ברבעון השני רווח של 3.9 מיליון דולר, או סנט אחד למניה, לעומת רווח של 51.2 מיליון דולר, או 16 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי הוצאות חד פעמיות, רשמה החברה רווח של 12 סנט למניה - מעל לתחזיות האנליסטים לרווח של 11 סנט למניה. במבט קדימה, צופה החברה לרשום רווח שנתי של 12-15 סנט למניה.

מאבדים גובה: דלתא מצמצמת את מספר הטיסות בקו אטלנטה - תל אביב

חברת התעופה האמריקאית דלתא איירליינס צפויה לצמצם במהלך החורף את תדירויות הטיסות שלה בקו אטלנטה-תל אביב, משבע טיסות בשבוע כיום לארבע טיסות בשבוע בלבד - כך נודע ל"כלכליסט".

בתוך כך, שבע הטיסות השבועיות של החברה בקו ניו יורק - תל אביב ימשיכו לפעול כסדרן.

טורקיש איירליינז הזמינה מבואינג שבעה מטוסים חדשים

חברת בואינג הודיעה כי חברת התעופה הטורקית "טורקיש איירליינז" השלימה את הזמנת שבעה מטוסי הבואינג 777-300ER (לטווח טיסה ארוך), בהיקף כספי של 1.9 מיליארד דולר לפי רשימת המחירים הנוכחית.

המטוסים שיתקבלו בהתאם להזמנה הנוכחית יצטרפו לחמשת המטוסים מאותו דגם אשר הוזמנו לאחרונה על ידי חברת התעופה באפריל השנה. עם קבלת שבעת המטוסים החדשים, מספר מטוסי הבואינג 777-300ER בצי מטוסי "טורקיש איירליינז" יעמוד על 12.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   53       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות