כמה באמת מרוויחים הסמנכ"לים באל על?

דורון מאור, סמנכ"ל המטענים של אל על יכול לישון בשקט. דרישת ועד העובדים שהוצגה אתמול במסגרת ההכרזה על סכסוך העבודה, להגבלת שכר הסמנכ"לים ל-100 אלף שקל בחודש אינה נוגעת לו. על פי הדו"ח הכספי של החברה הוא היחיד מבין ארבעת הסמנכ"לים בחברה שעלות שכרו בשנת 2008 היתה פחות מכך: רק כ-92 אלף שקל.

לעומת זאת, אם ייענה בסופו של דבר מנכ"ל אל על, חיים רומנו, לדרישת הוועד, ייאלץ ראובן וירובניק - סמנכ"ל משאבי אנוש ומינהל - להקריב כ-25 אלף שקל מעלות שכרו מידי חודש. על סכום דומה ייאלץ לוותר גם סמנכ"ל הכספים של החברה, ניסים מלכי.

ניו-יורק להומלסים: טוסו לאן שתרצו, אנחנו נשלם

בעלות של אלפי דולרים הם טסים לכל קצוות תבל. הם לא מנהלים בכירים בחברות מובילות במשק, אלא חסרי בית, שעיריית ניו-יורק מוכנה לשלם כדי שיעזבו את העיר, רק שלא יכבידו על שירותי הרווחה.

העיתון "ניו-יורק טיימס" דיווח היום (ד') שהעירייה בראשות המיליארדר מייקל בלומברג רכשה בשנים האחרונות כרטיסי טיסה ליותר מ-550 משפחות של הומלסים, שהביעו מאז 2007 נכונות לעזוב את העיר. כל שדרוש לקבלת הכרטיס הוא אישור מצד קרוב משפחה שלהם מחוץ לעיר על הסכמתו לקלוט אותם אצלו.

מנכ"ל נמל אשדוד: "התיירות הימית מתאוששת"

ארבע אוניות נוסעים עגנו בנמל אשדוד ביום א' השבוע בדרכן להפלגות ליעדים נבחרים באגן הים התיכון. בין האוניות שעגנו בנמל, אוניית "פסטיבל קרנבל" שעל סיפונה 905 נוסעים ואנשי צוות, אוניית "מג'יק 1" שעל סיפונה 800

נוסעים ואנשי צוות, אוניית "רויאל פרינסס" שעל סיפונה 700 נוסעים ואנשי צוות ואוניית "קוסטה מרינה" שעל סיפונה 901 נוסעים ואנשי צוות.

עובדי אל על: "בעוד 14 יום נעשה מה שאנחנו רוצים"

"יש לנו 14 יום ולאחר מכן נעשה מה שאנחנו רוצים, בלי הודעה מוקדמת" - כך אמר אתמול מזכיר מועצת העובדים של חברת אל על, יוסי לוי. אתמול הכריזה ההסתדרות על סכסוך עבודה באל על, במחאה על צעדים חד-צדדיים, לטענתה, שנקטה הנהלת החברה כנגד העובדים.

המשמעות המעשית של הכרזת ההסתדרות היא שבעוד שבועיים יוכלו העובדים להתחיל לנקוט צעדי מחאה מעשיים, שעלולים לפגוע בתנועת הנוסעים. הנהלת החברה הביעה תקוותה כי העובדים יגלו אחריות ולא יפגעו בנוסעים. לוי אמר עוד כי "גם אם המנכ"ל חיים רומנו ירצה לבצע שינויים, הוא צריך לדבר עם העובדים. אנו חייבים להתייעל אך לא לבד.

אצל מנהלי חברות התעופה הזרות המשבר לא נגמר

בענף התעופה והתיירות, שסבל מהאטה משמעותית, עדיין לא הגיעו למנוחה ולנחלה. לדברי יעל קטן, מנהלת בריטיש איירוויס בישראל, "ענף התעופה בישראל מושפע מאוד מהשווקים הזרים. 50%-70% מהנוסעים בקווי הטיסה אל נתב"ג וממנו הם לקוחות זרים מארה"ב ומאירופה. בארה"ב ובאירופה, בעיקר בבריטניה, המשבר עדיין מורגש, ולכן עדיין מרגישים את הירידה בביקוש לטיסות משם".

קטן מסבירה: "יש יותר היצע על המטוסים, ומה שנותר לסניף בישראל הוא למכור יותר מקומות על הטיסות.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   53       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות