"מיני ישראל" הציב דמויות מזעריות של נכים

פארק "מיני ישראל" שבלטרון הוסיף דמויות מזעריות של נכים בכיסאות גלגלים בפארק, בתוך הדגמים של נמל התעופה בן-גוריון, וזאת בעקבות פנייה בנושא על-ידי עמותת איל"ן. הצורך עלה בעקבות ביקור של נכים ממרכז יום של איל"ן באר שבע במקום לפני חודשים ספורים, ששמו לב כי אין אף דמות מיניאטורית של נכה באתר.

בנוסף, החליטה הנהלת הפארק לצאת בסדרת פעילויות של שיתוף פעולה עם העמותה.

בכירי תעופה מתאילנד בוחנים בישראל טכנולוגיות אבטחת שדות תעופה

שלושה בכירים בתחום התעופה בתאילנד, מבקרים בישראל, לצורך בחינת טכנולוגיות מקומיות להקמת טרמינל אזרחי חדש בשדה תעופה צבאי ליד בנגקוק, כך נמסר היום (ב') ממשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. מדובר בעסקאות בשווישל כ-30 מיליון דולר, בתחום ביטחון הפנים ואבטחת שדות תעופה.

הבכירים, שהגיעו לארץ ביוזמת הנספחות המסחרית של משרד התמ"ת בבנגקוק, ובשיתוף עם החטיבה הביטחונית במכון הייצוא, סיירו הבוקר בנתב"ג, ובהמשך צפויים לסייר גם בשדות התעופה דב הוז, עובדה ואילת. כמו כן, הם מקיימים פגישות עם חברות ישראליות המפתחות טכנולוגיות לשדות תעופה.

קווי חופשה מציעה פתרון לחופשות משפחתיות לטיולי פארקים באזור הולנד

חברת קווי חופשה מציעה פתרון לחופשות משפחתיות לטיולי פארקים באזור הולנד, נוכח המחסור בשוק בטיסות לאמסטרדם בימי שישי. החברה מציעה החל מהחודש, טיסה כל יום שישי ליעד דיסלדורף-ויזה הנמצא קרוב מאד להולנד.

מתברר שנופשים רבים מעוניינים לצאת להולנד בימי שישי, כיוון שהפארקים המשפחתיים פועלים בימי סוף השבוע בין שישי לראשון. המחסור לטיסות לאמסטרדם, מקשה על תיירות זו.

סיכום מחצית 2009 בבתי המלון: ירידה של 27% בלינות התיירים; עלייה של 3% בלינות הישראלים

נתוני הלינות במלונות בחודשים בינואר-יוני 2009 מצביעים על ירידה של 27% בלינות התיירים בהשוואה לתקופה המקבילה ב- 2008. בלינות הישראלים חלה עלייה של 3% בהשוואה למחצית הראשונה של 2008. סה"כ נרשמו במחצית הראשונה של השנה כ-8.7 מיליון לינות (תיירים וישראלים) - ירידה של 13% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד.

מספר לינות התיירים הכולל בינואר-יוני 2009 הסתכם בכ-3.7 מיליון (בהשוואה ל-5.1 מיליון לינות בינואר - יוני 2008), ירידה של 27%, לפי נתוני המחלקה הכלכלית של התאחדות המלונות בישראל.

האתר ששם את העיר הקדושה בעולם על המפה

Jerusalem.com הינו ממיזמי האינטרנט המרתקים והמקוריים ביותר שקמו בישראל ואפילו בעולם. מטרת מיזם פורץ דרך ושאפתני זה, היא להנגיש את ירושלים, העיר הקדושה בעולם, לכל מקום בעולם, ולספק לכל אדם קשר משמעותי ויומיומי עם העיר, דרך אספקת מידע ושירותים בתחומי הדת, התיירות, ההיסטוריה ועוד.

מקימי האתר שואפים לפתח את ירושלים כיעד דתי, רוחני ותיירותי ברשת האינטרנט, וליצור גשרים בין דתות, אמונות, שפות והמרחק הפיסי מהעיר, בצורה שלא נעשתה מעולם.

  «     1   ·   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ·   53       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות