למען הבטיחות: הדיילות הניו-זילנדיות התפשטו

חברת התעופה הלאומית של ניו-זילנד מצאה דרך מקורית להבטיח שגם נוסעיה הקבועים והתשושים ביותר יקדישו את מלוא תשומת הלב לסרטון הבטיחות החדש שלה.

"אייר ניו-זילנד" הפיקה את הסרטון, שיוצג לפי שעה בטיסות פנימיות בלבד, בעזרת אנשי צוות עירומים לחלוטין, כשלגופם רק צבעי גוף המדמים את מדיהם. בשעה שהטייס, טייס המשנה והדיילות נעים ומדגימים כיצד יש לנהוג במקרה חירום, איבריהם המוצנעים מוסתרים באמצעות אביזרים שונים: מסיכות חמצן, חגורות הצלה, חגורות בטיחות ומזוודות.

הערכה: יותר מאלף דונם של חורש טבעי נשרפו ביומיים האחרונים

גל השריפות שהשתולל אתמול בצפון הארץ ממשיך גם היום (חמישי), ועל פי הערכות יערני הקרן הקיימת לישראל, ביומיים האחרונים עלו באש יותר מאלף דונמים של חורש ושטחי מרעה רבים נוספים.

סמוך ליישוב גילון שבגליל המערבי פרצה שריפה בחורש, המסכנת את הבתים שבאזור. צוותים של מכבי אש ושני מטוסי כיבוי מנסים להשתלט על האש. לא דווח עד כה על נפגעים. שריפות נוספות משתוללות בחורשת מצפה אילות שליד המושבה מנחמיה, ביער ציפורי ובסמוך לכפר החורש. מוקדם יותר היום התחוללו שריפות גם ביערות הרי ירושלים.

קרניבל קרוז תמכור מניות בלונדון ותרכוש בחזרה מניות בניו יורק

חברת Carnival Plc שבשליטת מיקי אריסון הודיעה היום (יום ה') כי היא מתכוונת למכור 25 מיליון מניות של החברה הנסחרות בלונדון ומתכוונת באמצעות התמורה לבצע רכישה חוזרת של המניות שלה שנסחרות בוול סטריט.

בחברה, שההנהלה שלה יושבת במיאמי אמרו כי ירכשו את המניות האמריקניות במחיר זהה או נמוך יותר מהמניות שיימכרו באנגליה. ההפרש יופנה לשימוש שוטף של החברה.

פורטל חדש ישווק צימרים מהגליל לקהילה היהודית בצרפת

פורטל חדש משווק צימרים יוקרתיים מהגליל לקהילה היהודית בצרפת וכן לקהילייה הצרפתית בישראל.

באתר www.chaletgalil.com מופיעים 50 צימרים יוקרתיים (לא יותר משניים בכל יישוב), והוא עובד עם משרדי נסיעות וסוכני נופש בצרפת, על בסיס "הכל כלול": חבילה הכוללת לינה, מסעדות, אטרקציות וכדומה.

מקצרים את הדרך לתל אביב: החלו העבודות לקו רכבת בין ב"ש לאשקלון

"קו הרכבת המהירה בין באר שבע לתל אביב יחל לפעול בחודש מרץ 2011. כבר בתחילת השנה הקרובה תופעל מדי יום רכבת חצות בקו בשני הכיוונים". כך בישר מנכ"ל הרכבת, יצחק הראל, במהלך סיור שערך עם הנהלת הרכבת בפרויקט שידרוג המסילה בין שתי הערים. בסיור נטלו חלק ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' וראשי רשויות מקומיות נוספות מהאזור.

במקביל נענה בימים האחרונים שר התחבורה, ישראל כץ, לבקשתו של ראש עיריית באר שבע ואישר את הקמת קו הנוסעים ברכבת בין באר שבע לאשקלון שיעבור דרך שדרות ונתיבות.

  1   2   3   4     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות