הונג קונג: האם הרחבת הדיסנילנד בסכנה?

חברים במועצה המחוקקת של הונג קונג אומרים כי לא יאשרו את התוכנית להרחבת פארק השעשועים דיסנילנד - אלא אם הממשלה וחברת וולט דיסני ימסרו פרטים לגבי ביצועיו הפיננסיים מאז שנפתח ב-2005. המועצה אמורה להצביע על התוכנית בעוד כשבוע.

"אנחנו ממשיכים להפסיד כסף, אבל הם לא אומרים לנו כמה. כמו כן, הפארק בשנחאי עומד להיות גדול פי עשרה מזה של הונג קונג - וזה ייצור לנו כמה בעיות", אמר אחד מחברי המועצה..

קומה 103 כולה מזכוכית - במגדל הגבוה בארה"ב

המבקרים נדרשים לאזור אומץ כדי לעמוד בקומה ה-103 הבולטת כלפי חוץ של מגדל סירז בשיקגו. סירז הוא המגדל הגבוה ביותר בארצות הברית. הקומה נמצאת בגובה של 450 מטרים, ובנויה כולה מזכוכית, כולל התקרה, הקירות והרצפה.

האופן שבו בנויה המרפסת גורמת למבקר תחושה כי הוא תלוי באויר. "זה כמו ללכת על קרח", אמרה אחת המבקרות והוסיפה שהרגישה כאילו היא נופלת ושליבה עדיין פעם כשעזבה.

יו אס אירוויס משיקה טיסה ישירה לתל אביב

ביום רביעי (1.7.09) חגגו 258 נוסעי חברת התעופה יו אס אירוויס את הטיסה הראשונה לישראל עם בלונים, עוגה, תה קר ולימונדה. "אנו מתרגשים מאוד ושמחים מכל ההזמנות שנעשו, אפילו אל תוך הסתיו", אמרה סוזאן בודה, סגנית הנשיא של החברה שבסיסה בפילדלפיה. גם הנוסעים שמחים על האופציה הנוספת בטיסות לישראל.

בעבר נאלצו תושבי פילדלפיה לטוס קודם לניו-יורק כדי להגיע לישראל. משם בדרך כלל בחרו בחברת אל-על, על-אף שחברות אחרות כמו קונטיננטל ודלתה טסות גם הן בטיסה ישירה לישראל. איירה שוורץ, נציג ראשי של הפדרציה היהודית בפילדלפיה כינה את הטיסה היסטורית. "התחרות כבר מתחילה.

ג'ט אמריקה דוחה את השקתה בחודש בשל "בעיות בלתי צפויות"

בתקופה שבה חברות תעופה מצמצמות קווים ומפטרות עובדים, השקת חברת התעופה האמריקאית החדשה ג'ט אמריקה (JetAmerica), אמורה הייתה להיות שינוי רענן - אולם גם זו מודיעה בסוף השבוע כי תדחה את השקת פעילותה.

בהודעת החברה נמסר כי למרות שהייתה אמורה להתחיל לפעול ב-13 ביולי, המהלך נדחה וכעת היא צפויה להתחיל לפעול ב-14 באוגוסט. "העיכוב לא יוצא דופן, כפי שאולי נדמה", הרגיע סגן נשיא התפעול של החברה, בריאן בורלינג, "היסטורית, לא מעט חברות תעופה מצליחות בעולם נאלצו לעכב את השקת פעילותן".

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות