ארה"ב מבטלת את איסור הכניסה לנשאי HIV

ממשלת ארצות הברית פועלת על מנת לבטל באופן סופי את האיסור על מטיילים שהינם נשאי נגיף האיידס מלהיכנס לשטחי המדינה.

כבר לפני יותר משנה לאחר שהקונגרס והנשיא דאז ג'ורג' בוש אישרו חוק שיבטל את האיסור בן 22 השנים שמנע ממבקרים נשאי איידס לקבל ויזות כניסה למדינה - אולם בפועל המדיניות לא השתנתה.

וירוס של קלקולי קיבה תקף נוסעי אוניית נופש

סיוט בנופש: לפחות 76 בני אדם סבלו מהקאות ומשלשולים בעת ששהו על אוניית נופש גרמנית בעת שעגנה מול חופי סקוטלנד.

חברת טרנסאושן מברמן מסרה היום (ג') כי 54 נוסעים ו-22 אנשי צוות, מבין 1,109 בני אדם שנמצאים על סיפון האונייה "מרקו פולו", לקו בווירוס. שניים מהחולים פונו לבית חולים אחרי שהאונייה עגנה בנמל איבנגורדון.

תפוסת המלונות באילת לשיא של עשור; צפי ל-90% תפוסה בקיץ

שיא של עשור בתפוסת המלונות באילת במהלך חודש ביוני, כך לדברי מנכ"ל התאחדות המלונות בעיר, שבתאי שי. בחודש זה עמדה התפוסה על 82%, לעומת 75% ביוני אשתקד. שי מסביר את הגידול בלינות, בעיקר בקיומם של מספר כנסים בעיר בחודש החולף, וכן במעבר של ישראלים למלונות אילת במקום אלו של טורקיה.

שי מעריך כי תפוסת המלונות בעיר בחודשי הקיץ תהיה דומה לזו שנרשמה ביולי-אוגוסט בשנה שעברה: 80%-90%: "הישראלים מתלוננים על מחירי המלונות באילת", אמר שי, "אבל מצד שני לא מצליחים למצוא מקום אחר בארץ שמציע מוצר עם value for money, כמו מלונות אילת. לאן אנשים יצאו לנופש משפחתי, לצימר?

דה וינצ'י מרמת החי"ל

100 מיליון שקל השקיעה רשת מלונות פתאל בהפיכת מסגרת של בניין שתוכנן לעוד חברת היי-טק, למלון "לאונרדו בוטיק" המפואר, המלון הראשון שהוקם ברמת החי"ל בתל-אביב. המלון בן 170 חדרים, כולל 16 סוויטות וכן סוויטת "הבעלים" שנמצאת בקומה העליונה, בשטח 160 מ"ר.

על עיצוב המלון אחראים המעצב משה קסטיאל ואשת העסקים ליאורה עופר, שגם עיצבה את מלון מרידיאן באילת, שהיה המלון הראשון ברשת פתאל. השניים שקדו במשך זמן רב על הקונספקט של המלון והחליטו שהם הולכים על הטוב, היקר והיוקרתי ביותר, דבר שבולט כמעט מכל פינה במלון. כבר בכניסה חשים בריחות נעימים.

הרץ: הישראלים צפויים לקשיים בהשכרת רכב בחו"ל

השנה צפויים קשיים לישראלים למצוא רכבים להשכרה, בעיקר באירופה, אם לא ימהרו להזמין מספיק זמן מראש. כך העריך (יום ג', 7.7.09) אריאל טובל, מנהל המגזר הפרטי בהרץ, חברת השכרת רכב והחכר (ליסינג), הפועלת בארץ ובחו"ל. הערכתו נשענת על העובדה כי המשבר הכלכלי לא פסח על החברות להשכרת רכב באירופה אשר צמצמו את מלאי המכוניות שלהן.

טובל הדגיש כי עיקר הקושי יהיה במדינות מערב ומרכז אירופה. צמצום מלאי הרכבים הניתנים להשכרה והעובדה שקיימת חפיפה בין החופשות של הישראלים והאירופים בקיץ, יאלצו את התייר הישראלי להתארגן מבעוד מועד, לדבריו.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות