מינוי גנות למנכ"ל משרד התחבורה יובא לאישור הממשלה ביום א'

מועמדותו של יעקב גנות לתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה תאושר, ככל הנראה, בישיבת הממשלה בתחילת השבוע - כך נודע ל"כלכליסט".

אמש (ד') אישרה ועדת האיתור בנציבות שרות המדינה, בראשות שמואל הולנדר, את דבר המינוי וכך נסללה הדרך לקראת כניסתו של גנות לתפקיד.

הצרפתים נבחרו לתיירים הגרועים בעולם

אם חשבתם שאנחנו כישראלים לא אהודים כתיירים בעולם, חשבו שוב. סקר שנערך עבור סוכנות הנסיעות האינטרנטית, Expedia, וכלל 4,500 בעלי מלון מסביב לעולם, מצא שהתיירים הצרפתים הם מהגרועים בעולם ומאופיינים כחסרי ידע בשפות זרות, קמצנים ושחצנים.

הצרפתים הגיעו למקום האחרון בסקר, ובו נטען שהם אינם דוברים שפות מקומיות ונתפסים כבלתי מנומסים.

הכי מגעיל בחופש? פיפי בבריכה

אם יוצא לכם להיות בים או בבריכה בקיץ הקרוב, וכנראה שייצא לכם יותר מפעם אחת, כדאי שתפנימו את העצה הבאה טוב טוב: בבואכם לנפוש בחוף הים או בבריכה – אל תשתלטו על כיסאות החוף, וגברים - אנא השאירו את הספידו'ס הקטנטנים שלכם בבית.

כך נמצא בסקר שנעשה על ידי אתר הנסיעות TripAdvisor, ומצא ש- 84 אחוז מהנופשים טענו שצריך לאסור על אנשים "לשמור" כסאות ים או בריכה, על ידי הנחת מגבת או חפצים אישיים למשך שעות, המסמנים שהכיסא תפוס.

בקרוב: קנס על העסקת מורה דרך לא מורשה

משרד התיירות שלח אתמול (ד') מכתב אזהרה לכל משדי הנסיעות, מארגני התיירות הנכנסת ומוסדות שמפעילים סיורים, ובו נאמר כי כל גוף שיפעיל מורי דרך ומדריכי תיירים שאין ברשותם רשיון תקף לשמש בתקפיד ייקנס בסכום של עד 3,000 שקלים.

על פי תקנות שירות תיירות (מורי דרך), חל איסור לשמש כמורה דרך ללא רשיון וחל איסור להעסיק מורה דרך שאין ברשותו רשיון תקף לשמש בתפקיד זה.

שלמה Sixt השקיעה 300 מיליון שקל בצי ההשכרה

חברת השכרת הרכב והליסינג שלמה Sixt השקיעה לאחרונה כ-300 מיליון שקל בשדרוג ובחידוש צי כלי הרכב שבבעלותה - כך נודע ל"כלכליסט".

לדברי אנשי שלמה Sixt, הסיבה להשקעה הגדולה שביצעה החברה ברכישת מכוניות חדשות היא התחזית של החברה לצמיחה גדולה בשיעור של 25% בתיירות הנכנסת לישראל בחודשים יולי ואוגוסט. במסגרת ההיערכות רכשה החברה בעיקר מכוניות משפחתיות ומיניוואנים.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות