מבוכה דיפלומטית בנתב"ג

אלה בדיוק התיירים שישראל מחפשת: קבוצת כמרים, נשים וגברים מאקוודור, שבאים ללמוד קצת עברית והרבה על ישראל. זה פרויקט שמעורבים בו משרד החוץ, קיבוץ משאבי שדה, וכך מגייסים שגרירים מקומיים שידברו קצת אחרת על המדינה שלנו. אבל הבעיה היא שכדי להגיע לכאן, צריך לעבור דרך נמל התעופה בן-גוריון. שם עכבו את הכמרים השחורים לבדיקה משפילה. ללבנים הניחו לנפשם.

"זה היה מדאיג כי לא הבנו את השפה", סיפר היום הכומר חואן אברהם אאוטיסטה גונזלס. "הבנו רק את שפת הגוף ועל פיה חשבתי שהכוונה היא להחזיר אותנו לאקוודור. אחר כך לקחו אותנו לחקירה, והנשים טיפלו בנו בתוקפנות רבה".

פתיחה מעודדת לעונת הדו"חות במגזר התעופה בארה"ב: אמריקן איירליינס רשמה הפסד נמוך מהצפוי

אמריקן איירליינס (סימול AMR), חברת התעופה השנייה בגודלה בארה"ב, דיווחה היום על הפסד רבעוני נמוך מהצפוי, אולם רשמה נפילה של 21% בהכנסותיה עקב המיתון הכלכלי העולמי.

אמריקן, חברת התעופה האמריקאית הגדולה הראשונה שפירסמה את תוצאותיה הרבעוניות, רשמה ברבעון השני הפסד של 390 מיליון דולר לעומת הפסד של 1.46 מיליארד דולר בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי הוצאות חד פעמיות, רשמה החברה הפסד רבעוני של 319 מיליון דולר, או 1.14 דולר למניה - פחות מתחזיות האנליסטים להפסד של 1.28 דולר למניה.

המסלול המערבי בנמל התעופה עובדה נפתח לטיסות אזרחיות

המסלול המערבי של נמל התעופה עובדה נפתח היום (ד') מחדש לטיסות אזרחיות בינלאומיות, לאחר שמסלולו העיקרי (המערבי) היה סגור להמראות ונחיתות של מטוסים אזרחיים במשך יותר מחצי שנה.

המסלול המערבי של שדה התעופה הצבאי בעובדה נסגר לפעילות על ידי רשות התעופה האזרחית, בעקבות ליקויים שהתגלו במסלול ואשר היו עלולים לפגוע בבטיחות הטיסה.

ביטל טיסה ברגע האחרון וחויב במלוא העלות

רפאל זקן תבע את חברת הנסיעות צבר תיירות נופש ואירועים בע"מ ואת חברת אשת טורס ארגון שירותי תיירות בע"מ בבית משפט לתביעות קטנות בירושלים בסכום של 3,360 שקל, לאחר שביטל טיסה וחויב במלוא העלות. מכתב התביעה עלה שזקן רכש בחודש אוקטובר 2007 חבילת טיסה לאנטליה בסכום של 818$. לטענתו, למחרת חלה וביטל את הנסיעה תוך מסירת אישור רפואי. התביעה הוגשה לאחר שהנתבעות סירבו להחזיר את כספו והיא כללה החזר מלא עלות הטיסה.

לראשונה יגיעו בטיסת אל-על ישירה עולים מדרום אמריקה

ביום רביעי, 15 ביולי 2009, תנחת בנתב"ג טיסת עולים מיוחדת מברזיל, עם 150 עולים חדשים ממדינות דרום אמריקה. זו תהיה הפעם הראשונה שתגיע לארץ טיסה מרוכזת של עולים ממדינות דרום אמריקה ובהן ארגנטינה, ברזיל, צ'ילה, פרו ואורוגוואי.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות