בריטיש איירווייס תגייס 540 מיליון דולר בהלוואות בנקאיות

בריטיש איירווייס חשפה היום (שישי) תוכנית לגיוס מיליארד דולר, שנועדה להבטיח את עתיד החברה. הגיוס כולל 540 מיליון דולר בהלוואות בנקאיות, שמטרתן קרנות הפנסיה של החברה ושנועדו לספק רשת ביטחון מול האפשרות של קריסת החברה.

חברת התעופה נמצאת בקשיים פיננסיים רבים: היא מתמודדת עם ההאטה הגרועה ביותר בענף התעופה מזה שנים רבות, וכן עם תחרות מול חברות תעופה זולות.

בריטיש איירווייס תגייס למעלה מ-600 מיליון ליש"ט באמצעות הנפקת אג"ח והשגת קו אשראי

בריטיש איירווייס, חברת התעופה השלישית בגודלה באירופה, מתכננת לגייס למעלה מ-600 מיליון ליש"ט (982 מיליון דולר), לאחר שהירידה בהכנסותיה פגעה ביתרות המזומנים של החברה.

חברת התעופה הבריטית החלה בהנפקת אג"ח המרה בשווי 300 מיליון ליש"ט, כך הודיעה בריטיש איירווייס היום. נאמנים של תוכניות הפנסיה של החברה הסכימו לשחרר עירבונות בנקאיים לחברת התעופה, ובכך לספק לה קו אשראי של עד ל-330 מיליון ליש"ט.

יו"ר ומנכ"ל קונטיננטל התפטר אחרי 5 שנים בתפקיד

יו"ר ומנכ"ל חברת התעופה האמריקאית קונטיננטל, לארי קלנר, התפטר אחר 5 שנים בתפקיד לטובת ניהול קרן השקעות פרטית ביוסטון.

קלנר אמור היה להגיע אתמול לישראל וביטל ברגע האחרון את הגעתו מבלי שנמסר הסבר לכך. הוא היה אמור להשתתף בחגיגת העשור לפעילות קו החברה מניו יורק לתל אביב, שהתקיימה אמש בבית שגריר ארה"ב בישראל.

שיקגו: מגדל סירס ישנה את שמו לוויליס

מגדל סירס בשיקגו, אחד מגורדי השחקים המפורסמים בעולם, עומד לקבל שם חדש. המגדל המתנוסס לגובה של 110 קומות ונפתח ב-1973 ישנה את שמו לוויליס טאואר. סוכנות הביטוח הבריטית, וויליס אחזקות הבטיחה לעצמה את זכויות השם כחלק מהחוזה לשכור את הבניין.

שינוי השם הצליח להכעיס לא מעט אנשים. "זה לנצח יהיה מגדל סירס. הוא חלק משיקגו ואני לא אקרא לו וויליס. אנחנו מאד עקשנים פה בשיקגו", הסבירה מריאנה טורק, מורה מקומית.

רשמית: הגנים הבהאים על מפת המורשת עולמית

הוועדה הבינלאומית למורשת עולמית של אונסק"ו (ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם), שהתכנסה בקנדה השבוע, הכריזה באופן רשמי על האתרים הבהאים בעכו ובחיפה כאתרי מורשת עולמית.

בהחלטתה קבעה הוועדה כי האתרים הבהאים מייצגים "ערכים אוניברסליים ייחודיים" ולכן יש להם מקום ברשימת המורשת התרבותית של האנושות.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות