אל על בוחנת הפעלת קווים לקופנהגן ולשטוקהולם

אל על במגעים מתקדמים לקראת הפעלת טיסות ישירות לשטוקהולם, בירת שבדיה, ולקופנהגן, בירת דנמרק, באמצעות החברה־הבת סאן דור. כפי הנראה, מדובר בשתי טיסות שבועיות, שיחלו לפעול בכפוף לקבלת האישורים הסופיים.

בשלב הראשון נבחן שיתוף פעולה עם חברת תעופה זרה בחורף, בעוד סאן דור תפעיל אותם בקיץ, כטיסות שכר. לפי הצלחת פעילותם של הקווים, ייתכן שיופעלו טיסות סדירות של אל על ליעדים אלה. אל על מתכוונת לפתח בעיקר תנועת תיירות נכנסת של סקנדינבים לאילת. כיום ארקיע מפעילה, ביולי־אוגוסט בלבד, שתי טיסות שבועיות לשטוקהולם ולקופנהגן.

דיל נוסח דובאי: הקטינו את האף - וצאו להשתזף בחופי ביירות

חברה מדובאי בשם "אימאג' קונספט" החלה לשווק חבילות תיור ייחודיות ללבנון, הכוללות שילוב של ניתוחים קוסמטיים וחופשה במדינה שלחופי הים התיכון. לפי ראשי החברה, הביקוש לסוג כזה של חופשה נמצא בעלייה מתמדת במהלך חודשי הקיץ, מצידם של תושבי מדינות המפרץ.

חבילת התיור כוללת, בין השאר, אופציות למנוחה ולהתאוששות לאחר הניתוח וכן מציאת תעסוקה לילדי המנותחים. מי שכבר ניסו את החבילות הללו טוענים, כי עלויות הניתוח בלבנון נמוכות עשרות מונים, בהשוואה לניתוחים קוסמטיים בארה"ב ובאירופה.

אופטימיות טורקית: "נשוב להיות יעד תיירות מרכזי עבור הישראלים"

"טורקיה תחזור להיות היעד המרכזי עבור הישראלים שיוצאים לחו"ל", כך אמר ל"כלכליסט" נספח התרבות והתיירות של טורקיה בישראל, איננג' אוזצ'קמק, בסיכום חצי שנה של ירידה חדה בתיירות הישראלית לארצו. "אחרי שהשפעות המשבר הכלכלי יחלפו, אני מאמין שנראה חזרה של הישראלים לטורקיה", אמר.

את המחצית הראשונה של 2008 סיימה טורקיה כיעד האטרקטיבי השני מבחינת תנועת הנוסעים מנתב"ג, עם גידול של 29% לעומת מחצית 2007, כך על פי נתוני רשות שדות התעופה (רש"ת).

בפריז החליטו להתאמץ ולחייך אל התיירים

מועצת התיירות של פריז מנסה להתמודד עם הירידה בתיירות בעיר, הנובעת מהמשבר הכלכלי והמוניטין של הצרפתים כאנשים לא מסבירי פנים. הפתרון העכשווי הוא בקשה קטנה מתושבי העיר: פשוט לחייך.

על פי הנתונים הרשמיים, כמות המבקרים בפריז, העיר המתוירת ביותר בעולם, ירדה ב-17% מאז חודש ינואר בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2008.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות