ארה"ב: דייל ישראלי הואשם בהונאת קשישה

אילן שרף, ישראלי שעובד כדייל בחברת התעופה קונטיננטל, נעצר בשבוע שעבר על-ידי הרשויות בארה"ב בחשד להונאה. שרף, המתגורר בניו ג'רזי, נעצר במטוס שנחת בנמל התעופה בניוארק. כתב אישום נגדו הוגש לבית המשפט הפדרלי במישיגן.

על פי כתב האישום, קשישה בת 80 שילמה לשרף אלפי דולרים לאחר שנאמר לה שזכתה בלוטו ועליה לשלוח את הכסף על מנת לקבל את סכום הזכייה. בדצמבר התגלה הכסף במכוניתו של שרף, לאחר שבנקאי עירני דיווח על משיכה חשודה של 25 אלף דולר.

"תפוס אותי אם תוכל" - הגירסה הבריטית: נער בן 17 הצליח לשכנע אנשי עסקים שהוא טייקון תעופה

נער בן 17 מיורקשייר שבבריטניה הצליח להערים על אנשי עסקים בענף התעופה, כשגרם להם להאמין כי הוא טייקון העומד להקים חברת תעופה, כך דיווח היום העיתון הבריטי "סאנדיי טיימס".

הצעיר התחזה לאיש עסקים בשנות ה-20 לחייו, בעל צי מטוסים וצוות העובד תחתיו, תחת השם "אדם טייט". הוא נפגש באי הבריטי ג'רזי עם מנהל שדה התעופה המקומי ואנשי עסקים נוספים בענף התעופה, והעלה בפניהם את הצעתו להקמת חברת תעופה בשם "איילנד איירווייס" שתפעיל טיסות מוזלות ברחבי אירופה. הופעתו היתה כה משכנעת עד כי אנשי העסקים ביקשו להיפגש עמו שוב.

חדש מעיריית אילת: פיקוח מסביב לשעון

בהתאם להחלטה של פורום האכיפה העירוני, שפועל כחלק מתוכנית "עיר ללא אלימות", החלה 'סיירת אדום', שמשותפת לעירייה ולמשטרת המרחב לעבוד 24 שעות ביממה.

הסיירת תעבוד בחודשי הקיץ בשלוש משמרות, כאשר כל משמרת תאויש בפקח עירוני ובשוטר. לצד עבודת 'סיירת אדום' תפעל הסיירת העירונית (הפיקוח העירוני) מדי יום עד השעה 23:00.

הספונטניות בשיאה: כרטיסי טיסה במחירי רצפה

שיא חדש לספונטניות: חברת איסתא תצא מחר בלילה (בין שני לשלישי) במבצע "לילה לבן", במסגרתו ימכרו בדלפק איסתא בנמל התעופה בן גוריון טיסות של אל על במחירים הנעים בין 111-282 דולר בלבד, כולל מיסים.

במסגרת המבצע, יוכלו הלקוחות להגיע לנמל התעופה לאחר שארזו מזוודה, לרכוש כרטיס טיסה למערב או למזרח אירופה במחירים נמוכים במיוחד, ולהמריא לחו"ל בטיסות הבוקר או אחר הצהריים של אל על באותו היום (יום שלישי).

הזבל של חיריייה יאיר את הפארק של שרון

מערכת תאורה ייחודית המופקת מאנרגיה ירוקה תאיר מדי לילה את "הר" חירייה, שהפך לפארק על-שם אריאל שרון. החשמל שישמש את התאורה יופק בחירייה מאשפה ביתית ממוחזרת.

התאורה הירוקה תיחנך הערב (יום א', 19.7.09) במעמד השר להגנת הסביבה, ח"כ גלעד ארדן, בני משפחת שרון, ראשי ארגונים סביבתיים, אישי ציבור ומאות מוזמנים מהארץ ומהעולם.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות