מבוכה: איש לא רצה לקנות את מלון ווטרגייט

המלון האיקוני, שנכלל במתחם בן אותו שם שעלה לכותרות בזכות השערורייה הפוליטית האמריקנית הידועה, הועמד היום (ג') למכירה פומבית בבירה האמריקנית, אך לא הוגשה אף הצעה לרכישתו.

כאשר החלה המכירה הפומבית, היתה ההצעה הפותחת על סך 25 מיליון דולר, אך אף קונה לא הביע עניין ברכישת המלון. אי לכך, חזר המלון לידיה של חברת פי-בי קפיטל, המחזיקה בשטר הבעלות עליו, בסך 40 מיליון דולר.

בשיא החום: שני מטיילים מתו בדרום

תייר כבן 30 מברזיל התייבש ומת בצהריים (יום ג') במהלך העלייה למצדה. צוותי מד"א ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע - שם מת כעבור כמה שעות. ממש במקביל אבד הקשר עם מטייל כבן 50, שתעה בנחל צין אחרי שנתקע עם בנו ויצא להזעיק עזרה. בהמשך הוא נמצא מת.

הטמפרטורות בנגב הגיעו ל-42 מעלות בשעות הצהריים. חובש בכיר של מד"א נגב, יניב אביסרור, סיפר ל-ynet על התקרית שאירעה במצדה: "כונן של מד"א, שהיה במקרה במקום בטיול עם משפחתו, הגיע אל המטייל תוך דקות וביצע בו פעולות החייאה. הצלחנו להחזיר לו דופק, אבל הוא היה במצב קריטי".

ים המלח עלה לגמר "פלאי תבל"

ים המלח עלה לשלב הגמר בתחרות שבעת פלאי תבל של הטבע, כך בישרה היום הקרן העורכת את התחרות הבינלאומית. אל שלב זה הגיעו 27 אתרים נוספים, בהם נהר האמזונס, איי הגלפאגוס, הגרנד קניון, שונית המחסום הגדולה באוסטרליה, הר הקילימנג'רו, האיים המלדיביים ועוד. השופטים בתחרות הם אזרחי העולם כולו - המוזמנים להצביע באינטרנט ובטלפון על האתרים הנבחרים בעיניהם.

ברנרד ובר, היזם השווייצרי שעומד מאחורי המיזם הענק, אמר לאחר הבחירה כי השיקולים היו איזון גיאוגרפי, מגוון והחשיבות לחיים האנושיים.

אתר הנופש בו קיימו בכירי AIG כנס שערורייתי בכספי סיוע של הממשל - עוקל על ידי סיטי

אתר נופש בדרום קליפורניה - אשר הפך לסמל לשחיתות תאגידית אחרי שחברת הביטוח AIG קיימה בו כנס מפואר למנהליה הבכירים בהקשעה של 440 אלף דולר, זמן קצר לאחר שקיבלה סיוע חירום ממשלתי - עוקל על ידי בנק סיטי, דיווחה סוכנות הידיעות אי.פי.

בעליו של אתר הנופש St. Regis, הכולל מלון יוקרתי בן 400 חדרים, לא הצליחו לפרוע הלוואה בסך 70 מיליון דולר שקיבלו מחטיבת הנדל"ן של סיטי, ולכן האתר עוקל.

נחנכה מנהרה תת קרקעית להולכי רגל בשדה התעופה בחיפה בהשקעה של 5 מיליון שקל

שר התחבורה, ישראל כץ, חנך היום מנהרה תת קרקעית להולכי רגל, מתחת למסלול המטוסים, בשדה התעופה בחיפה, בהשקעה של 5 מיליון שקל, ע"י רשות שדות התעופה (רש"ת).

נמל האוויר בחיפה משמש כשדה צבאי המשרת גם את התעופה האזרחית. המעבר התת קרקעי נועד לשפר את מצב בטיחות הטיסה במקום.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות