איראן: 17 הרוגים בתאונת מטוס במשהד

עשרות בני-אדם נפגעו, לאחר שמטוס שטס בטיסה פנימית מטהרן למשהד שבצפון-מזרח המדינה נאלץ לנחות נחיתת חירום. עד כה דווח על 17 הרוגים ועשרות פצועים. כך דיווחו הערב (יום ו') סוכנויות הידיעות במדינה.

מדובר במטוס מסוג אילושין, שעליו היו כ-153 נוסעים. התקרית אירעה בשעה 18:10 שעון מקומי, בעת שהמטוס עמד לנחות בשדה התעופה הבינלאומי במשהד - 850 ק"מ מזרחית לטהרן. מנכ"ל שדה התעופה אישר כי "בזמן נחיתתו של המטוס בנמל התעופה במשהד הוא סטה ממסלול הנחיתה וקרתה תאונה". דובר השדה אמר לסוכנות הידיעות הרשמית אירנ"א, כי מדובר מטוס נוסעים השייך לחברת התעופה 'אריא'.

שריפות ענק בדרום אירופה; הרוגים מסופות במזרח

אלפי כבאים מנסים להשתלט על שריפות ענק שפרצו ביוון, ספרד, צרפת האי סרדיניה באיטליה - ככל הנראה בשל החום הכבד. עד כה דווח על שבעה בני-אדם שנספו בשריפות - חמישה מהם כבאים מספרד.

באתר ה-BBC דווח כי השריפות הגדולות ביותר משתוללות בספרד. במדינה פרצו שבע שריפות ענק בדרום ובמזרח המדינה. רוחות עזות, יחד עם החום הכבד והיובש - גורמים להתפשטות הדליקות. משרד הפנים של ספרד העלה את דרגת הכוננות משריפות לרמה הגבוהה ביותר. המשרד קרא אזרחים שלא ליזום שריפת קוצים, כדי שהאש לא תתפשט.

שנה אחרי הטיול קיבל דוח ממשטרת איטליה

שרון כהן, תושב קרית מוצקין, שיצא לפני כשנה לירח הדבש שלו באיטליה, לא שיער לרגע שגם שנה אחרי ירדפו אותו תופעות הלוואי מהביקור שם.

בתחילת יולי 2008 יצא יחד עם אשתו הטרייה לירח הדבש באירופה. הם שכרו רכב מחברה מקומית ונסעו יחד עם חברים לאתרי התיירות המוכרים ביותר

כ-170 צליינים מצרפת לקו בקלקול קיבה בצפון

כ-170 צליינים מצרפת בני 18-30, המטיילים בצפון, לקו בקלקול קיבה קשה. הם פונו באמבולנסים ובאוטובוסים לבתי החולים "העמק" בעפולה, "פוריה" ו"רבקה זיו" בצפת. גם בבית החולים "סורוקה" בבארש שבע מאושפזים במצב קל שלושה תיירים. כולם כנראה הורעלו ממזון שאכלו באזור ים המלח. משרד הבריאות פתח בחקירה.

צוותי מד"א במרחבי גלבוע וירדן פועלים מאז הבוקר לפנות את התיירים. מנהל אזור מד"א ירדן, אלי פרץ, מסר כי הבוקר התקבלו במד"א טבריה קריאות מתיירים בחוף לבנון שבמזרח הכנרת. "בתוך זמן קצר התברר שמדובר בקבוצה גדולה מאוד של תיירים, שסובלים מתסמינים זהים של הרעלת מזון.

מחאה במודיעין: נתיב הטיסה החדש מסוכן

כ-250 מכוניות יצאו הבוקר (ו') בשיירה ארוכה ממודיעין לכיוון לנמל התעופה בן גוריון במחאה על כוונתה של רשות שדות התעופה להסיט את נתיב הטיסה של המטוסים שנוחתים בישראל כך שיעברו מעל שמי העיר. התושבים חוששים כי בהחלטה יש סכנה ממשית למרקם החיים בעיר, וכן שהיא עלולה להוריד את ערך הנדל"ן באופן דרסטי.

תושביה הזועמים של מודיעין טוענים כי רעש המטוסים יפגע קשות באיכות החיים בעיר ואף מביעים חשש מפני אסון, שכן המטוסים צפויים לחלוף בגובה נמוך מאד - כ-200 מטר בלבד - מעל הבניינים הגבוהים בעיר. הפחד הוא מאסון שיקרה במידה ואחד המטוסים יסטה מנתיב מסלולו ויתנגש בבניין.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות