סיור תיירים חדש במקסיקו: בעקבות נרקומנים

"אתה רואה את הבית הזה? הוא שייך לצ'אפו", לחש מדריך התיירים והצביע לשמאלו. אל צ'אפו ("הנמוך") הוא כינויו של חואקים גוזמן לוארה, אחד ממבריחי הסמים הגדולים ביותר במקסיקו, שביתו הפך בשנים האחרונות לתחנה חשובה בסיורי תיירות המכונים במקסיקו "סיורי נרקומנים".

אף על פי שמזאטלאן משווקת את עצמה כגן עדן לחוף הים, שהתרחיש הגרוע ביותר שיכול לקרות בה הוא מפגש לא צפוי עם לווייתנים באוקיינוס, יש לה גם צד אפל הבא לידי ביטוי בסיורים האלה.

מלון שהוקם במאה ה-19 על שפת הכינרת ייפתח כמלון בוטיק

בית מלון מהראשונים שפעלו בטבריה ושנכלל בציורו המפורסם של נחום גוטמן, נפתח מחדש בסוף השבוע ומעתה יפעל כמלון לראשונה מאז קום המדינה. הוא יפעל תחת השם "שירת הים".

המלון, שהיה ידוע בשמו המקורי "מלון חיפה", נבנה ב-1850 והורחב ב-1925. הוא בנוי מאבני בזלת וכולל 500 מ"ר שטח בנוי על פני ארבע קומות, צמוד לטיילת בטבריה, שעל שפת הנכרת.

ישראייר מציעה חבילות מוזלות לחגיגת הסופר קלאסיקו בברצלונה

קבוצת ישראייר משווקת חבילות מוזלות לחגיגת הסופר קלאסיקו שתתקיים בברצלונה ב-29 בנובמבר באצטדיון קאמפ נואו. הסופר קלאסיקו הספרדי, המכונה גם "הדרבי של ספרד", הוא אחד ממשחקי הכדורגל המתוקשרים והטעונים בעולם, בו מתחרות ביניהן שתי קבוצות הכדורגל החזקות ובעלות היריבות רבת השנים - ריאל מדריד וברצלונה. בגמר צפויים להשתתף אלפי אוהדים שיגיעו לעודד את הקבוצות.

דורי שושן, סמנכ"ל השיווק של קבוצת ישראייר: "ישראייר בנתה את החבילות המוזלות במיוחד עבור הציבור הישראלי שידוע באהבתו הגדולה לכדורגל.

בגלל רמת ביקושים נמוכה: סאן דור ביטלה סדרת טיסות מישראל לקפריסין

סאן דור, חברה בת של אל על לטיסות שכר, ביטלה סדרה של טיסות מישראל לקפריסין ביולי - אוגוסט, בגלל רמת ביקושים נמוכה מצד מארגני הנסיעות - כך נודע אתמול ל-TheMarker.

עפ"י התכנון המקורי עמדה סאן דור לבצע סדרה של טיסות שכר לקפריסין; זאת בנוסף לטיסות הקו הסדירות של חברת ארקיע וסייפרוס איירווייס. אולם, בגלל רמת ביקושים נמוכה במיוחד וחוסר כדאיות כלכלית, ביטלה החברה בת של אל על את טיסותיה לאי השכן.

בסך הכל רציתי להזמין חופשה

מתכננים חופשה מרתקת ומהנה במרכז אמריקה, ומפטנזים על טבע אקזוטי ומסעות קסומים בנופים עוצרי נשימה? יכול להיות שבימים אלה, הטרק המפרך מכל האחרים בנסיעה הזו ממתין לכם כבר כאן, בארץ הקודש, בעודכם מנסים נואשות להזמין את הכרטיסים לחופשה המיוחלת. אתם יודעים מה - עזבו להזמין; בואו נתחיל מהדבר הבסיסי - לתפוס בכלל נציג שירות, ואם אפשר, כזה שממש יועיל לכם.

את החוויה המתישה עברה בימים האחרונים רוני ממרכז הארץ, שמנסה להזמין כרטיסים לנסיעה מתוכננת למקסיקו באוקוטובר.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות