אל על לוחצת על המדינה: מאיימת להשבית את צי מטוסי המטען לזמן חירום באם לא יוענק לה סיוע

חברת אל על מעוניינת לסגור את צי מטוסי המטען הישנים שלה, אך מחוייבת להחזיק "צי ברזל" של מדינת ישראל, לפעילות בזמני חירום כמו מלחמה, כחלק מ"מניית הזהב" של המדינה; פתרונות אפשריים לבעיה נדונו כחלק מהנושאים בפגישה לילית אתמול (א') בין שר התחבורה ישראל כץ, ומנכ"ל משרדו יעקב גנות, לבין ראשי חברת אל על בהם יו"ר מועצת המנהלים עמיקם כהן, המנכ"ל חיים רומנו, מזכיר מועצת העובדים של עובדי אל על יוסי לוי, ונציג רשות התעופה האזרחית (רת"א) בירושלים - כך נודע היום (ב') ל-TheMarker.

בשיא עונת הנסיעות: עובדי אל על יכריזו מחר על סכסוך עבודה

ההסתדרות תכריז מחר על סכסוך עבודה באל על (0.52% , 96.6) בעקבות דרישת ההנהלה מהעובדים לשלם מס על טיסות ולהשתתף בארוחות. הסכסוך יוכרז לבקשת יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי ובאישור יו"ר ההסתדרות, עופר עיני ויגובה במסמך עליו חתומים רוב עובדי החברה.

"בתאריך 2.11.08 נחתם הסכם קיבוצי בחברת אל על", כותב אדרי. "במהלך המו"מ וטרם החתימה על ההסכם העלתה הנהלת החברה רשימת נושאים להתייעלות, לרבות דרישה למיסוי כרטיסי הטיסה וגביית השתתפות העובדים בגין ארוחות".

"מיני ישראל" הציב דמויות מזעריות של נכים

פארק "מיני ישראל" שבלטרון הוסיף דמויות מזעריות של נכים בכיסאות גלגלים בפארק, בתוך הדגמים של נמל התעופה בן-גוריון, וזאת בעקבות פנייה בנושא על-ידי עמותת איל"ן. הצורך עלה בעקבות ביקור של נכים ממרכז יום של איל"ן באר שבע במקום לפני חודשים ספורים, ששמו לב כי אין אף דמות מיניאטורית של נכה באתר.

בנוסף, החליטה הנהלת הפארק לצאת בסדרת פעילויות של שיתוף פעולה עם העמותה.

בכירי תעופה מתאילנד בוחנים בישראל טכנולוגיות אבטחת שדות תעופה

שלושה בכירים בתחום התעופה בתאילנד, מבקרים בישראל, לצורך בחינת טכנולוגיות מקומיות להקמת טרמינל אזרחי חדש בשדה תעופה צבאי ליד בנגקוק, כך נמסר היום (ב') ממשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. מדובר בעסקאות בשווישל כ-30 מיליון דולר, בתחום ביטחון הפנים ואבטחת שדות תעופה.

הבכירים, שהגיעו לארץ ביוזמת הנספחות המסחרית של משרד התמ"ת בבנגקוק, ובשיתוף עם החטיבה הביטחונית במכון הייצוא, סיירו הבוקר בנתב"ג, ובהמשך צפויים לסייר גם בשדות התעופה דב הוז, עובדה ואילת. כמו כן, הם מקיימים פגישות עם חברות ישראליות המפתחות טכנולוגיות לשדות תעופה.

קווי חופשה מציעה פתרון לחופשות משפחתיות לטיולי פארקים באזור הולנד

חברת קווי חופשה מציעה פתרון לחופשות משפחתיות לטיולי פארקים באזור הולנד, נוכח המחסור בשוק בטיסות לאמסטרדם בימי שישי. החברה מציעה החל מהחודש, טיסה כל יום שישי ליעד דיסלדורף-ויזה הנמצא קרוב מאד להולנד.

מתברר שנופשים רבים מעוניינים לצאת להולנד בימי שישי, כיוון שהפארקים המשפחתיים פועלים בימי סוף השבוע בין שישי לראשון. המחסור לטיסות לאמסטרדם, מקשה על תיירות זו.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות