אוגוסט באתר התיירות ראש הנקרה

רחש הגלים המלטפים את סלע הצוק הלבן, ים כחול טורקיז, בריזה העולה מן הים ברקע שקיעה עוצרת נשימה באתר התיירות ראש הנקרה.

נשמע מזמין נכון? אתר ראש הנקרה מזמין אתכם לבלות את ערבי אוגוסט על הים, בין הנקרות, ליהנות ממשקה טוב ומוזיקה. לשבת בפינות שאנטי מול הים ולהתענג על הרגעים הקסומים, בצפייה על השקיעה הכי יפה בעולם וממראה הנקרות בלילה.

לרומא בלואו-קוסט של אל-על: "במחיר הזה לא חושבים הרבה"

שלוש דקות, ולא שנייה יותר. זה הזמן שחלף עד שכמה ישראלים, ששילמו 199 דולר עבור טיסת אל-על מתל-אביב לרומא, גילו שאפשר לקפוץ קצת קדימה במטוס ולהוציא אוזניות מכיס המושבים הריקים. כך חסכו תשלום של 2.5 דולר עבור שכירת אוזניות במחלקת התיירות הבסיסית, שבה נסעו. נוסע אחד גם סיפר לנו כי כדי לחסוך 20 דולר הוא ובת זוגו לקחו מזוודות-בבושקה. הם שמו מזוודה אחת מלאה בתוך מזוודה אחרת, קצת יותר גדולה, וכך נדרשו לשלם רק עבור מסירת מזוודה אחת. "כשנגיע לרומא נפריד את הבגדים שלנו ונשים בשתי המזוודות," סיפר.

העונה החמה של התביעות בענף התיירות

תקופת הקיץ היא גם תחילת עונת התביעות המשפטיות בתחום הנסיעות. נופשים ממורמרים חוזרים לארץ וממהרים לתבוע פיצוי על ליקויים שהתגלו לטענתם בחופשת החלומות שעליה פנטזו. כגודל הציפיות, מתברר, גם גודל האכזבות, ובצד תביעות מוצדקות על הפרת הבטחות מצד חברות התעופה וספקיות חבילות הנופש, יש שאינם מהססים להגיש תביעות קנטרניות למדי, החל בנוף לא מספק מחלון המלון וכלה בתלונות על איכות המזון.

מעצם טבען, רוב התביעות בתחום מוגשות לבתי המשפט לתביעות קטנות, שבהם לא ניתן להיות מיוצגים על ידי עורכי דין, כך שהנופשים מתמודדים בעצמם עם נציגים של חברות הנופש.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות