שווי השוק של רויאל קריביאן של משפחת עופר נחתך בחצי מיליארד דולר; המניה נפלה ב-15% בוול סטריט

מניית רויאל קריביאן (סימול RCL) צללה ב-15% במסחר בוול סטריט, ומחקה בכך כחצי מיליארד דולר משווי השוק של החברה, לאחר שחברת שיט התענוגות השנייה בגודלה בעולם הנמצאת בבעלות משפחת עופר דיווחה היום על מעבר להפסד ברבעון השני, וסיפקה תחזית עגומה להמשך השנה, עקב המיתון העולמי ומגיפת שפעת החזירים.

רויאל קריביאן, המפעילה צי של 37 ספינות, רשמה ברבעון השני של השנה הפסד של 35.1 מיליון דולר, או 16 סנט למניה, לעומת רווח של 84.7 מיליון דולר, או 40 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. תחזית האנליסטים היתה להפסד של 15 סנט למניה.

שוב כמעט אסון: מטוס טס נמוך מדי לקרקע סמוך לנתב"ג

תקרית בטיחות שאירעה שלשום בנמל התעופה בן גוריון הסתיימה בנס ללא פגע: מטוס נוסעים ועליו ישראלים נדרש לבצע נחיתה במסלול חלופי. הטייס ביצע מעקף, אך במהלכו התקרב לקרקע עד שכמעט התנגש בקרקע.

המטוס של חברת "סקיי" הטורקית הגיע בטיסת צ'ארטר מאנטליה לשדה התעופה בישראל, וביקש לבצע נחיתה. אלא שמסיבות טכניות הטייס התבקש לעבור למסלול אחר, והוא החל לבצע מעקף ממזרח לשדה. במהלך הטיסה המטוס החל להנמיך גובה בצורה מסוכנת והתקרב לקרקע.

דלתא תצמצם את מספר הטיסות מישראל לאטלנטה

חברת התעופה האמריקאית דלתא איירליינס מצמצת את מספר הטיסות השבועיות שלה מתל אביב אל אטלנטה ובחזרה החל מהתאריך ה-25 באוקטובר השנה ועד לסוף חודש מרץ שנה הבאה - כך נודע ל-nrg מעריב.

חברת התעופה תפעיל רק ארבע טיסות שבועיות במקום שבע טיסות. מהחברה נמסר כי המהלך הוא תוצאה של בחינת רמת הביקוש לקו זה במהלך החורף הקרוב. החברה תמשיך

המיתון בארה"ב מכה במגזר השכרת הרכב: נפילה של 92% ברווח הרבעוני של הרץ

הרץ, חברת השכרת הרכב השנייה בגודלה בארה"ב, דיווחה היום על נפילה של 92% ברווחיה הרבעוניים. ברת השכרת הרכב סיפקה תחזית הכנסות שנתית נמוכה מציפיות האנליסטים, על רקע ירידה בביקוש לשירותי השכרת רכב בעקבות המיתון.

החברה רשמה ברבעון השני רווח של 3.9 מיליון דולר, או סנט אחד למניה, לעומת רווח של 51.2 מיליון דולר, או 16 סנט למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי הוצאות חד פעמיות, רשמה החברה רווח של 12 סנט למניה - מעל לתחזיות האנליסטים לרווח של 11 סנט למניה. במבט קדימה, צופה החברה לרשום רווח שנתי של 12-15 סנט למניה.

מאבדים גובה: דלתא מצמצמת את מספר הטיסות בקו אטלנטה - תל אביב

חברת התעופה האמריקאית דלתא איירליינס צפויה לצמצם במהלך החורף את תדירויות הטיסות שלה בקו אטלנטה-תל אביב, משבע טיסות בשבוע כיום לארבע טיסות בשבוע בלבד - כך נודע ל"כלכליסט".

בתוך כך, שבע הטיסות השבועיות של החברה בקו ניו יורק - תל אביב ימשיכו לפעול כסדרן.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות