ישראייר משיקה את גיליון הקיץ 2009 של מגזין הנוסעים

גיליון הקיץ של מגזין הנוסעים של קבוצת ישראייר, מגזין i יוצא לאור בימים אלה. המגזין, המחולק לנוסעים במטרה להנעים את זמן שהותם בטיסה, הינו מגזין לייף סטייל, הכולל 150 עמודי צבע עשירים בכתבות תוכן, מידע על היעדים המרתקים בעולם, כתבות טרנדים ואופנה, מידע שימושי לנוסע, חדשות קבוצת ישראייר, והכל בניחוח של קיץ בינלאומי. לנוחיות הנוסעים, המגזין הינו בעברית ובאנגלית.

המגזין סוקר את הפעילויות והיעדים החמים והמומלצים ביותר של הקיץ ברחבי הגלובוס.

הקרוזים חוזרים לישראל

אוניות הקרוז הגדולות חוזרות לפקוד את ישראל: בחודשים הקרובים יגיעו מספר אוניות פאר לנמלי אשדוד וחיפה ויביאו מעל 40 אלף תיירים. מדובר בחידוש מעודד, לאחר שבשנים האחרונות עגנו בחופי ישראל מעט מאוד אוניות כאלו, בעיקר בשל המצב הבטחוני.

הראשונה שתגיע לארץ כבר בחודש ספטמבר היא אוניית הפאר ויז'ן אוף דה סיז, של חברות רויאל קריביאין שבבעלות חברת האחים עופר. האוניה תגיע לישראל

אושרו לבנייה: מגדל מגורים ובית מלון בן 30 קומות בקו החוף של נתניה

חברת הנדל"ן טראס השקעות, שבבעלות אסף שוסטר, תקים מגדל מגורים על קו הים בנתניה - כך אישרה השבוע הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בנתניה, הממליצה על הפקדת התוכנית. המגדל בגובה של 27 קומות יבנה 100 מטר מהים במתחם קולנוע אסתר בשטח של כ-2 דונם בלב כיכר העצמאות בנתניה. מגדל המגורים שיבנה יכלול 42 דירות יוקרתיות בשטח של כ-145 מ"ר עיקרי לדירה.

קולנוע אסתר הוקם ב-1936 ונחשב לאחד האתרים הידועים ובעלי המשמעות היסטורית בעיר נתניה.

טסים מבנגקוק? היזהרו מהדיוטי פרי

שדה התעופה הבינלאומי החדש של בנגקוק ידע לא מעט מהמורות מאז תחילתו הקמתו. הוא נבנה בין 2002 ל-2006, תחת ממשלתו של ראש הממשלה דאז, תקסין שינאוואטרה, ומועד פתיחתו נדחה שוב ושוב. המקום היה מוקד להאשמות על שחיתות, לצד ביקורת על העיצוב ואיכות בנייה נמוכה. בנוסף, נסגר השדה בסוף השנה שעברה למשך שבוע, לאחר שנתפס בידי מפגינים שמחו נגד הממשלה.

כעת, נשמעות האשמות חדשות על שדה התעופה, לפיהן מידי חודש מעוכבים מספר נוסעים בחנוית הדיוטי פרי באשמת גניבה, ומוחזקים בידי המשטרה עד שהם נאלצים לשלם סכומי כסף גדולים בתמורה לשיחרורם.

קופון לדיוטי פרי: רש"ת והחנויות הפטורות ממכס בנתב"ג במבצע לעידוד הקניות

לא רק חברות התעופה והתיירות נאבקות על כיסי הנוסעים לחו"ל על רקע ההאטה בתנועה: כעת גם רשות שדות התעופה (רש"ת) והחנויות הפטורות ממכס בטרמינל 3 בנתב"ג נוקטות בצעדים דומים. לרגל עונת טיסות הקיץ והחגים שיבואו אחריו, יחולקו לטסים לחו"ל קופונים להנחות בחנויות ובמסעדות הדיוטי פרי.

במסגרת מבצע משותף לרש"ת, הזכיינים הפועלים בטרמינל 3 וחברת ברעם, יחולק לעוברים בטרמינל עלון קופונים, במטרה לעודד את הנוסעים לחו"ל לבצע את קניותיהם בארץ.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות