אלדן תקבל את זיכיון השכרת הרכבים של יורופקאר בישראל

לאחר שנה של היעדרות משוק השכרות הרכב הישראלי, חברת ההשכרה הבינלאומית יורופקאר צפויה לשוב ולפעל בישראל. ל"כלכליסט" נודע שחברת הליסינג וההשכרה אלדן קיבלה זיכיון מחברת יורופקאר העולמית לטיפול בחוזי ההשכרה הבינלאומיים שלה.

במסגרת שיתוף הפעולה עם אלדן תספק החברה הישראלית באופן בלעדי מכוניות שכורות שישאו את לוגו חברת "אלדן" ללקוחות יורופקאר שיתאמו את השכרת המכוניות בחו"ל.

אוגוסט המשוגע ממשיך: מעל 30 אלף יטוסו לחו"ל בחג

לאחר חודש "אוגוסט המשוגע" שבו נרשם גידול מפתיע בתנועת היוצאים לחו"ל, בחברות התיירות והנסיעות מעריכים כי המומנטום החיובי ימשך גם בתקופת החגים. על פי ההערכות, מעל ל-300 אלף ישראלים יטוסו בחגי תשרי אל מעבר לים, מחציתם ביום כיפור ובראש השנה, ומחציתם בחול המועד הסוכות. היעדים המרכזיים: נופש בקלאבים וחופשות במזרח אירופה.

בחברת איסתא אומרים כי במחצית הראשונה של השנה הייתה ירידה של 12% בתנועת היוצאים לחו"ל, ירידה שנבלמה בחודש יולי. עוד מסבירים כי במהלך חודש אוגוסט נוצר היפוך במגמה עם גידול של כ- 7% בתנועת היוצאים בנתב"ג.

קניות דיוטי פרי בעולם ב-2008: 36 מיליארד דולר

מכירות מוצרים פטורים ממס (דיוטי פרי) ברחבי העולם הסתכמו בכ-36 מיליארד דולר אשתקד. כך עולה מנתונים שפירסם יאטא, ארגון חברות התעופה הבינלאומי (International Air Transport Association - IATA).

58% מהמכירות נעשו בחנויות הפטורות ממס בנמלי התעופה, 7.4% בעגלות המוצרים במטוסים והשאר בחנויות המאפשרות ללקוחות לקבל החזר בעבור מוצרים שהם רוכשים ומוציאים מחוץ למדינה שבה נרכשו.

מתחת לאף של נסראללה - תיירות המין בביירות משגשגת

התיירות המשגשגת בקיץ הנוכחי בלבנון שבה ומבססת את מעמדה של ביירות כבירת המין של העולם הערבי. התיירים העשירים ממדינות המפרץ ובראשם אלה מערב הסעודית ומכווית הם אלה המפרנסים את תעשיית המין בלבנון בקיץ וזאת בשל הקשיים בהם הם נתקלים במולדתם.

יצויין כי לפי חוק שהתקבל בלבנון בשנת 1998 חל איסור על הזנות, אולם הרשויות אינן אוכפות אותו. בקרב חוגים דתיים שונים ובכלל זה חיזבאללה קיימת ביקורת קשה על התפתחות תעשיית המין המקומית "הפוגעת בדימוייה הערבי של לבנון".

שריפת ענק משתוללת בקליפורניה; 2 כבאים נהרגו

שריפות ענק משתוללות היום בפאתי לוס אנג'לס שבארצות הברית. שני כבאים נהרגו לאחר שרכבם הידרדר בצלע הר ליד העיר. מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, הזהיר כי ישנם 12 אלף בתים הנמצאים בסכנה ולכן הוא קרא לדיירים לעזוב את האזור.

כבאים באזור לוס אנג'לס פועלים זה כמעט שבוע לכבות את שריפת הענק המשתוללת ביערות הסמוכים לעיר. תושבים רבים פונו מבתיהם מחשש שהאש תתפשט. מספר כבאים כבר נהרגו ומושל קליפורניה ארנולד שוורצנגר הביע את תנחומיו למשפחותיהם.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   46       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות