מיקי זילברשטיין: "בסופו של דבר שוטפי הכלים והחדרניות מחזיקים את המלון"

תיירים ישראלים שיגיעו למלון קראון פלאזה - אחד המלונות הגדולים בטיימס סקוור בניו יורק - עשויים לגלות פנים מוכרים. מנהל המלון הוא מיקי זילברשטיין, ישראלי שעשה דרך ארוכה בעולם המלונאות וכעת נמצא בלבה של ניו יורק.

זילברשטיין, 63, כבר היה כאן פעם. הוא פתח את המלון בתחילת שנות ה-90, ניהל אותו 11 שנה ואף היה אחראי על 15 בתי מלון של קראון פלאזה ברחבי אמריקה. אלא שאז הוא יצא לדרך חדשה: הוא עבד עם שורה של יזמים ישראלים, כמו יצחק תשובה, משה אזוגי וסאני קאהן, ועכשיו הוא סוגר מעגל וחוזר למלון שהוא היה כל כך מזוהה אתו.

הרוג ו-35 פצועים בתאונת אוטובוס ישראלים בירדן

אדם אחד נהרג ו-35 נפצעו בתאונת דרכים בירדן, שבה היה מעורב אוטובוס עם תיירים ישראלים. ממשרד החוץ נמסר הערב (יום ו') כי האוטובוס שהסיע קבוצת גמלאים מרמת-גן היה מעורב בתאונת דרכים באזור דבעה שמדרום לעמאן. הפצועים, בהם עשרה במצב קשה, פונו לבתי החולים בירדן. נציגי שגרירות ישראל יצאו לשם כדי לבדוק את מצבם ולסייע להם.

על פי הנתונים שהצטברו במשרד החוץ ובמד"א, מדובר באוטובוס שהסיע 36 ישראלים. על פי הדיווחים, התיירים היו בדרכם לפטרה, במסגרת סיור בירדן. באזור דבעה התהפך האוטובוס, ככל הנראה בשל איבוד שליטה של הנהג. כל הנוסעים נפגעו.

אובמה החליט: לאפשר כניסת נשאי איידס לארה"ב

נשיא ארצות הברית ברק אובמה חתם (ו', 30.10.09) על חוק המתיר לנשאי HIV וחולי איידס להיכנס בשערי המדינה. בכך, יתבטל החוק בן ה-22 שנה, שצעדים נגד ביטולו החלו כבר בימיו של הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש.

אובמה אמר כי ההחלטה תסייע להסיר את הסטיגמה סביב המחלה ותעודד יותר אנשים להיבדק. ארצות הברית היא בין 12 מדינות האוסרות כניסה על חולי הנגיף, ביניהן עירק, לוב, קוריאה הדרומית, ערב הסעודית, סודן, רוסיה, מולדובה, עומאן, וארמניה.

הערכות לקראת אישור חוק הטיס: דירוג הבטיחות של ישראל לא ישוב לקטגוריה 1 עד סוף השנה

שלב נוסף לקראת חזרתה של ישראל לדירוג בטיחות הטיסה הגבוה: טיוטת חוק הטייס החדש תובא ביום ראשון לאישור ועדת השרים לענייני חקיקה; מדובר בחוק שלא היה קיים עד כה בישראל ומהווה את אחד התנאים העיקריים של רשות התעופה הפדרלית של ארה"ב (ה-FAA) להחזרתה של ישראל לקטגוריה 1. ישראל הורדה בסוף 2008 לרמת בטיחות 2 המאפיינת מדינות עולם שלישי על רקע ליקויים בטיחותיים שהתגלו ברמת הפיקוח של רשות התעופה האזרחית (רת"א) על ענף התעופה בארץ.

רוצים לנסוע למונדיאל? 25,800 ד' ואתם באיצטדיון כל הדרך לגמר

חברת "אופיר טורס" החלה לשווק בימים אלו חבילות למונדיאל, שיתקיים ביוני 2010 ביוהנסבורג, שבדרום אפריקה. המחירים נעים בין 2,000 דולר למשחק הפתיחה בלבד ועד 25,800 אלף דולר לחבילה יוקרתית לכל המשחקים.

מי שירכוש את חבילת היוקרה שעלותה 25,800 דולר יזכה לצפות בכל משחקי הטורניר באיצטדיון הסוקר סיטי, עד משחק הגמר. החבילה כוללת ארוחה ואירוח בסוויטה באיצטדיון עם תצפית למגרש, מקומות ישיבה צמודים לסוויטה, שתייה ואירוח במהלך המשחק ואחריו, וכן חנייה בתחומי האיצטדיון.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   48       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות