רק עד מחר: bmi תעביר את מחזיקי כרטיסי הטיסה שלה לחברות אחרות; ללקוחות תינתן אפשרות לקבל את כספם חזרה

חברת bmi בישראל, שהודיעה בשבוע שעבר על הפסקת טיסותיה מישראל ואליה, תאפשר לנוסעים אשר הזמינו ממנה כרטיסי טיסה אך טרם שילמו עבורם לעשות זאת עד מחר, כדי שיוכלו לממש את הכרטיס. מי שכבר שילם על כרטיס, יוכל לבטל אותו ולקבל את כספו בחזרה. נוסעים שירצו לממש את כרטיס למועד שיחול לאחר הפסקת טיסותיה של החברה לישראל וממנה - 10 בינואר - יועברו לטיסות של חברות תעופה אחרות, כך נודע ל-TheMarker.

עדיין לא נקבעה חברת התעופה החליפית שאליה יועברו נוסעי bmi בטיסות מישראל.

תא"ל במיל. שלמה אורן נבחר לתפקיד סמנכ"ל מינהל ואירגון ברשות שדות התעופה

ועדה בראשות מנכ"ל רשות שדות התעופה (רש"ת) קובי מור, בחרה בתא"ל (מיל.) שלמה אורן, לתפקיד סמנכ"ל מינהל ואירגון ברש"ת - כך נודע היום (ראשון) ל-TheMarker. אורן נבחר בתום מכרז בו התמודדו כ-70 מועמדים לתפקיד מחוץ לרש"ת.

במכרז לתפקיד לא השתתף אף עובד מתוך רש"ת, זאת מאחר שמדובר בהסכם אישי אשר תמורתו הכספית צפויה להיות פחותה ממשכורתם של עובדים ומנהלים ברשות. אורן מחליף בתפקיד את תא"ל (מיל.) שמוליק זכאי, שימשיך בתפקידו כראש חטיבת הביטחון ברש"ת.

ארקיע שוברת את המונופול של אל על בהטסת עולים חדשים

חברת ארקיע תחל החל מהימים הקרובים להטיס עבור הסוכנות היהודית את העולים לישראל אחרי עשרות שנים בהן לחברת אל על הייתה בלעדיות בהטסת העולים.

על פי נתונים שפורסמו בעבר, אל על סיפקה לסוכנות היהודית שירותים בהיקף של 2.5 מיליון דולר מידי שנה. באחרונה נתגלעו חילוקי דעות בין הסוכנות לבין אל על לאחר לקראת חתימת הסכם עדכני בין הצדדים דרשה אל על להעלות באופן חד צדדי את התעריפים שהיא גובה מהסוכנות בכ-5%.

השנה בסילבסטר: צפוי גידול של 13% במספר הישראלים שייצאו למוסקווה

כ-10,000 ישראלים צפויים לצאת למוסקווה בתקופת חג המולד וסוף השנה האזרחית ולפי נתוני רשות שדות התעופה, מדובר בגידול של 13% במספר היוצאים בין ה- 31-20 בדצמבר השנה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

מנכ"ל חברת כספי תעופה, אבי נחום, מציין כי השנה צירפו הישראלים את מוסקווה כיעד נוסף לבילוי בתקופת חג המולד והסילווסטר גם בגלל סמיכות התאריכים לפסטיבל החורף הרוסי, הקורץ לתיירים וכולל נסיעות במזחלת רתומה לסוסים (טרויקה), מופעי פולקלור, תחרויות ושתיית וודקה, והוא נחגג בין ה-25 בדצמבר ל-5 בינואר.

הבנק המרכזי של איחוד נסיכויות המפרץ תומך בבנקים: יספק נזילות לבנקים מקומיים וזרים

הבנק המרכזי של איחוד נסיכויות המפרץ (UAE) הודיע היום כי הוא יעמוד מאחורי הבנקים המקומיים והזרים הפועלים באיחוד, שעשויים להיפגע כתוצאה מחדלות הפירעון האפשרית של דובאי וורלד, והודיע כי יזרים להם נזילות. מוקדם יותר היום, דיווח העיתון הבריטי "סאנדיי טיימס" כי אבו דאבי, שכנתה של דובאי, מרכיבה חבילת חילוץ לחברתה לאיחוד נסיכויות המפרץ שנקלעה לחובות בסך עשרות מיליארדי דולרים, במטרה להרגיע את השווקים הפיננסיים הבינלאומיים.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   42       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות