יותר מ-800 טיסות קורקעו באירופה בגלל השלג

כאוס תחבורתי ברחבי אירופה: שלגים כבדים שירדו בלילה האחרון גרמו היום (ו') לביטול יותר מ-800 טיסות ועיכובים גדולים בהמראת טיסות אחרות בגרמניה, הולנד ושוויץ. גם ישראל קיבלה את מנת השלג שלה: לא המשקעים הנאים שירדו השבוע ברמת הגולן, אלא ביטול שתי טיסות שהיו אמורות לצאת מפרנקפורט לנתב"ג ולהפך.

המשקעים הכבדים שממשיכים לפקוד את "היבשת הישנה" מעוררים חשש מפני ביטול של טיסות נוספות. נמל התעופה גטוויק בבריטניה יעץ הערב לנוסעים דרכו לבדוק היטב את מצב הטיסות לפני שהם יוצאים לכיוון הטרמינל, מחשש לעיכובים או ביטולים.

בטיחות הטיסה בנתב"ג: רגע לפני התנגשות

"הנה זה נגמר", חשב לעצמו אורי כשהקברניט ביקש מהדיילות להתכונן לנחיתה. בימים כתיקונם הוא היה אפיקורס גמור, אבל בכל פעם שעלה על מטוס, מצא את עצמו ממלמל את תפילת הדרך באופן כפייתי. לא שזה עזר להרגיע את הדופק המואץ או לייבש את הזיעה הקרה, אבל משהו מהחרדה הפך למעט יותר נשלט.

קו הרקיע של תל-אביב, שזה עתה חלף מתחתיו, נסך בו בדל שלווה. "הנה זה נגמר" חשב, בזמן שהמטוס ביצע את הפנייה האחרונה והתיישר אל מול מסלול הנחיתה. הוא התבונן שוב מבעד לחלון. לפתע הבחין באור מסנוור שלא נראה שבקע מהבניינים שמתחתיו. האור גדל במהירות, ונראה כאילו הוא נע לעברו. "מוזר", מלמל לעצמו.

אמריקני, גרמני וישראלי יצאו לסקי. מי שילם יותר?

אם רציתם לצאת לחופשת סקי בקלאב מד, ולהזמין אותה בעצמכם, תגלו שהיותכם ישראלים תקפיץ את המחיר בעשרות, אם לא מאות, אירו לחבילה זוגית. למה? בסניף הישראלי טענו שמדובר במטבעות שונים, אבל אף שעשינו את כל ההמרות לפי אתר הרשת הבינלאומי, נותרו פערים עצומים במחירים.

כשתיכנסו לאתר לבצע הזמנה, תתבקשו לציין מאיזו מדינה אתם, כדי לדעת באיזו שפה "לדבר" איתכם - וכמובן באיזה מטבע. אלא שהמחירים שתקבלו אם תרשמו שאתם מישראל, שונים משמעותית מאלה של מדינות אחרות.

כ-200 מסתננים יוחזרו מרצון לארצות מוצאם

גובר תהליך האכיפה נגד מסתננים? כמות חסרת תקדים של מסתננים שהגיעו לישראל מאפריקה בשנים האחרונות, יחזרו החל מהערב (ב') ובמהלך הלילה לארצות מוצאם.

ישראל תעביר כמאתיים מסתננים שאינם זכאים למעמד של פליט, ל"מדינת אמצע", אשר ישראל מנהלת עמה יחסים דיפלומטיים, ומשם ימריאו לארץ מוצאם.

פתאל רוכש מתשובה מלון לאונרדו אין ב-30 מ' ש'

רשת המלונות פתאל שבבעלות דוד פתאל חתמה על רכישת מלון לאונרדו אין, לשעבר טוליפ אין, בים המלח, מידי אלעד מלונות שבשליטת יצחק תשובה, בסכום המוערך ביותר מ-30 מיליון שקל, כך נודע ל"גלובס". עד כה ניהלה רשת פתאל את המלון, אך בעקבות העסקה היא אף תחזיק בו.

מלון לאונרדו אין, שבו 100 חדרים ושממוקם מול המים, למרגלות הר סדום, מצטרף למלונות נוספים בבעלות רשת פתאל בים המלח.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   181       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות