לופטהנזה מבטלת טיסותיה בקו פרנקפורט-ת"א

חברת התעופה הגרמנית הודיעה היום (שבת), כי החל מיום שני הקרוב, 22 לפברואר, ועד יום חמישי, 25 בפברואר, יבוטלו טיסות החברה בקו פרנקפורט-תל אביב בשני הכיוונים.

החלטה התקבלה על ידי איגוד הטייסים (VC) של גרמניה, בעקבות דרישותיהם של הטייסים לשמור על ביטחון תעסוקתי ומתן זכויות בנושאים שונים, ביניהן התערבות בהחלטות החברה בנוגע לחברות הבת שרכשה לופטהנזה, ומפעילה בתוך גרמניה ומחוצה לה. ההנהלה הודיעה שלמרות קניית חברות התעופה הקטנות, לא יפגעו זכויות הטייסים ומשכורותיהם.

קנדה: נוסע מסריח, רד מיד מהמטוס

טסים במטוס, נוסעים באוטובוס או ברכבת ולידכם נמצא אדם שאתם לא יכולים לסבול את הריח שלו? - מסתבר שחברת תעופה בקנדה מצאה פתרון למטרד - הנוסע מורד מכלי הטיס ויתר הנוסעים נושמים לרווחה. כך דיווח היום (ו') אתר האינטרנט של CNN.

מקרה כזה אירע מוקדם יותר החודש, במטוס של חברת התעופה "ג'אז אייר". לפני ההמראה הורד אדם, לאחר שיתר הנוסעים התלוננו על הריח.

בואינג מפטרת 1,020 עובדים

בואינג שלחה היום הודעות פיטורים ל-1,020 עובדים לרבות 300 בקליפורניה. רוב העובדים הנוגעים בדבר מועסקים בתחום ה-IT כחלק מחטיבת ההנדסה והטכנולוגיה בחברה בוושינגטון ובקליפורניה. יום העבודה האחרון שלהם יהיה באפריל.

מדובר בחלק מתכנית כוללת של החברה משיקגו לקצץ 10,000 משרות לרבות בחטיבת הבטחון. החטיבה רשמה הכנסות של כ-34 מיליארד דולר בשנה החולפת.

חדש בפראג: טיול לבובות בלבד

אין לכם מספיק כסף כדי לנסוע בזמן הקרוב לפראג, בירת צ'כיה ? אז למה שלא תשלחו במקומכם את הדובי הקטן והאהוב עליכם, או אולי את בובת הג'ירפה שמקשטת בחינניות את המדף בחדר השינה?

בדומה לקלישאה הגורסת כי יצירות האמנות הגדולות נוצרות כשהאמן שרוי בתוגה, דכדוך או סתם מושפע קשות מחומרים שונים ומשונים - נראה שגם היוזמות השיווקיות המבריקות, או במקרה שלפנינו ההזויות, נולדות בתקופת משבר כלכלי. סוכנות נסיעות חדשה בפראג מציעה לשלוח את הבובה לטיול באתרים המפורסמים בעיר - בלי בעליה.

נסיך סעודי הואשם ברצח במלון יוקרה בלונדון

הרשויות בלונדון הודיעו אמש (יום ה') על הגשת כתב אישום נגד נסיך סעודי, החשוד ברציחתו של גבר שגופתו התגלתה השבוע במלון יוקרה בעיר.

הנסיך, סעוד בן- עבד אל-עזיז בן-נסיר בן-עבד אל-עזיז אל-סעוד, בן 33, נעצר לפני כיומיים לאחר מציאת גופתו של הנרצח, גם הוא אזרח סעודי. מנתיחת הגופה עולה כי האיש נרצח על ידי "הפעלת לחץ על הצוואר". על הגופה, שנמצאה במלון היוקרה "לנדמרק" בבירה הבריטית, נמצאו סימני חבלה קשים - בין היתר באזור הראש.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   32       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות