מנרב תובעת 85 מיליון שקל מרש"ת בעקבות בניית נתב"ג 2000

חברת מנרב הנדסה ובניין שבבעלות מנרב אחזקות, הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בתל-אביב תביעה בגובה 85 מיליון שקל נגד רשות שדות התעופה, בטענה שהיא לא קיבלה את הכספים המגיעים לה על בניית נתב"ג 2000 מאז סיום הבניה בשנת 2005.

העבודות על הפרוייקט החלו כבר במאי 1998 באמצעות חברה טורקית בשם צ'ילן, שנקלעה לקשיים כלכליים והפסיקה את העבודה בנובמבר 2000. באפריל 2001 הכריזה רשות שדות התעופה על מנרב יחד עם צמנטכל כזוכה במכרז להשלמת הטרמינל האווירי, שהוערך בכ-150 מיליון שקל.

תייר משוודיה נפל לתוך לוע הר געש פעיל בבאלי ומת

תייר בן 25 משוודיה יצא לטיול רגלי באי באלי ושילם על כך בחייו. שלושה מטיילים טיפסו הלילה (רביעי), סמוך לזריחה, על הר הגעש באטור (Batur). המטיילים סיירו מסביב ללועו, כשאחד מהם החליק וצנח פנימה.

כוחות החילוץ שהגיעו למקום הבחינו בגופתו בעומק של 150 מטרים, והעריכו כי לא שרד את הנפילה. "כוחות החילוץ יפנו את הגופה", אמר מפקד המשטרה המקומי, מד אוקה. לדבריו, תנאי מזג האוויר מקשים על המחלצים וזמן החילוץ עלול להתארך.

חג בטבע: מאות אלפי מטיילים "תחת כל עץ רענן"

ביום הראשון של חול המועד פסח, מזג האוויר האיר פנים למאות אלפי המטיילים ברחבי הארץ - שניצלו את החופש ויצאו לשמש החמימה. שר התיירות סטס מיסז'ניקוב בחר לטייל היום (ד') בנגב עם בתו, חברים ואנשי המשרד.

השר ביקר בחוות בודדים באזור המועצה האזורית רמת נגב ואף ערך במקום טיול ג'יפים. "הנגב טומן בחובו מאות פינות מסתור שרבים מאיתנו לא מודעים אליהם וכל פעם אני מופתע מחדש כשאני הולך לטייל באזור", אמר השר, "עד שיגיעו תיירים מחו"ל לנגב, חשוב שנעודד תיירות פנים לאזור".

תיירים שומרי-מסורת טסו 17 שעות ללא מזון

כרמלה סלע ואליהו בוסקילה תבעו את גלאקסי נסיעות בע"מ ואת חברת התעופה איבריה בבית משפט לתביעות קטנות בחדרה לאחר שטסו לחו"ל רעבים.

מכתב התביעה עלה כי התובעים הזמינו בחודש ינואר 2009 כרטיסי טיסה מחברת גלאקסי והטיסה הייתה מיועדת ליום 29.3.09, בחברת התעופה איבריה. התובעים ביקשו אוכל כשר, בטיסות הלוך וחזור, בהיותם שומרי מסורת. בשל טעותה של חברת גלאקסי, שביצעה שינויים בטיסות, קיבלו בנתב"ג כרטיסי עלייה למטוס ללא הציון של ארוחות כשרות, ולפיכך לא הוכנו עבורם ארוחות כשרות והם נותרו ללא אוכל במשך כ-17 שעות טיסה.

היה משבר? מלונות תל אביב בתפוסה מלאה; אלפי מסובים שילמו יותר מ-1,100 שקל לאדם

לא פחות מאלף איש שילמו 1,100 שקל לאדם ואף יותר, כדי להסב לליל הסדר במלון הילטון תל אביב. לצד היות המלון בתפוסה מלאה, מתקיימים גם 23 סדרים פרטיים, שבהם מחירי המנות בתפריט מטפסים עוד יותר. כמו כן, נרכשו 5,000 מנות לאכילה מחוץ למלון, פי חמישה יותר מאשר בשנה שעברה.

גם במלון שרתון תל אביב התפוסה בחדרים היא כ-90% וכ-350 איש חוגגים את ליל הסדר באולמות השונים. גם כאן נראה שהכסף לא מהווה בעיה. סדר פסח עם חזן ו-5 מנות בהגשה עולים 990 שקל לאדם, ואין מקום פנוי. לסדר ללא חזן המחיר יורד ל-700 שקל.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   39       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות