לידיעת הטסים לקייב: אוקראין אינטרנשיונל תפעיל קו חדש מת"א

חברת התעופה אוקראין אינטרנשיונל, עומדת להתחיל להפעיל החל מה-18 במאי קו טיסות בין ת"א לקיייב בירת אוקראינה. אוקראין אינטרנשיונל היא חברת תעופה אוקראינית מתחרה לחברה האוקראינית המובילה אירוסוויט וברשותה צי של 12 מטוסים מדגם 737.

החברה מפעילה מידי שבוע 350 טיסות מדי שבוע מקייב למגוון יעדים באירופה ובמזרח התיכון. היא תצטרף לחברות דון באס האוקראינית, ארקיע ואל על הפועלות כיום על הקו.

החל מיוני: לופטהנזה תפעיל את המטוס הענק איירבוס A-380 לטוקיו, בייג'ינג ויוהנסבורג

חברת התעופה לופטהנזה פירסמה היום את שלושת יעדיה הראשונים להפעלת מטוס הנוסעים הענק איירבוס A-380 החל מיוני: טוקיו, בייג'ינג ויוהנסבורג. מבדיקת TheMarker עולה כי אין בכוונת החברה לשלב את נתב"ג כיעד טיסה של מטוס זה בעתיד, על אף שרשות שדות התעופה (רש"ת) הודיעה כי לאחר פרויקט שידרוג המסלולים, יהיה נתב"ג מוכן לקליטתו של המטוס הענק.

דובר חברת התעופה הגרמנית בארץ, טל מושכל, אמר היום כי "אין כדאיות כלכלית בהפעלתו של המטוס מגרמניה לישראל וכי הוא יטוס בקווי תעופה ארוכי טווח אשר זמן טיסתם עולה על שבע שעות, לכל כיוון".

חברת שירותי הנסיעות הספרדית אמדאוס גייסה 1.32 מיליארד יורו בהנפקה הגדולה באירופה זה שנתיים

חברת שירותי הנסיעות הספרדית אמדאוס IT גייסה 1.32 מיליארד יורו בהנפקה ראשונה לציבור - ההנפקה הגדולה במערב אירופה בשנתיים האחרונות - ויותר מהגיוס המתוכנן בסך 910 מיליון יורו. מניית אמדאוס תומחרה ב-11 יורו, חלקו העליון של טווח היעד בהנפקה - 9.2-12.2 יורו למניה. כעת מזנקת המניה ביומה הראשון במסחר במדריד ב-7%.

אמדאוס, שנוסדה ב-1987 על ידי אייר פראנס, איבריה, לופטהנזה ו-SAS, נרכשה ב-2005 על ידי חברות ההשקעה הפרטית BC פרטנרס וסינוון תמורת 4.3 מיליארד יורו. ההנפקה כעת היא של כ-25% ממניות החברה, כלומר, רווח גדול פי 6 מההשקעה הראשונית שלהן בחברה.

אל על מבטלת את ההנחה לפנסיונרים בקו ללונדון

בשורה רעה לנוסעי אל על (0.36% , 112.3) ללונדון: הנהלת החברה ביטלה את ההנחה לנוסעי "גיל הזהב", פנסיונרים שגילם 67 ויותר ופנסיונריות בנות 63 לפחות, בקו התעופה מישראל ללונדון ובחזרה, בגלל מצבה הכלכלי של החברה - כך נודע אתמול ל-TheMarker.

מדובר בהנחה בשיעור של 10%-20% בהתאם לסוג כרטיס הטיסה, ממנה נהנו עד עתה נוסעי "גיל הזהב" של החברה בקו ללונדון. מבדיקת TheMarker עולה כי הביטול החד צדדי נובע מצעדי חיסכון והגדלת הכנסות שהחלה הנהלת החברה לנקוט על רקע ההפסד הכספי בסך 76 מיליון ב-2009.

פארק פלאזה ואלביט הדמיה רוכשות את מלון הולידיי אין סכיפהול שבאמטרדם בכ-30 מיליון יורו

חברת פארק פלאזה, מקבוצת מלונות ים סוף שבשליטת אלי פפושדו, דיווחה היום כי רכשה בחלקים שווים יחד עם אלביט הדמיה שבשליטת מוטי זיסר, את מלון העסקים "הוליידי אין" אמסטרדם, הצמוד לשדה התעופה סכיפהול שבהולנד, תמורת כ-30 מיליון אירו. המלון נרכש מידי חברה בת של Aareal Bank A.G, המשמש כבנק המלווה של השותפים בעסקות המלונות בהולנד.

עם השלמת העסקה ימותג המלון מחדש בשם Park Plaza Amsterdam Airport, ויהפוך למלון השישי של פארק פלאזה ואלביט הדמיה בהולנד. המלון נפתח -2007 וכולל 342 חדרים, מתוכם 52 סוויטות.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   15       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות