תעשיית התיירות למיסז'ניקוב: מנע את הרס הטבע, התיירות ומלונות ים המלח

בצעד לא שגרתי התאגדו תעשיית התיירות, החברה להגנת הטבע, אדם טבע ודין, ידידי כדור הארץ, תושבים מדימונה ומערד, לשכת התיאום של תעשיית התיירות בישראל, מארגני התיירות הנכנסת לישראל, פאנל חברות התעופה הזרות ועוד, ופירסמו מודעה הקוראת לשר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, למנוע את הרס הטבע, התיירות ומלונות ים המלח. מיסז'ינקוב אמור להודיע בימים אלה על החלופה שבחר בסוגיית ההגנה על מלונות ים המלח מעליית מפלס המלח בבריכה שלחופה הם שוכנים. אחת החלופות המוצעות היא הריסת המלונות הניצבים בקו הראשון לחוף הבריכה והעתקתם לאחור.

שקדי קורא לטייסים לגשת לבחינה באנגלית: "אל תהפכו את אל על לבת ערובה"

מנכ"ל אל על, אליעזר שקדי, קורא לטייסי החברה לגשת לבחינות באנגלית, כחלק מדרישות רשות התעופה האזרחית (רת"א) לחידוש רישיונות הטיסה שלהם. בהודעה שהעביר להם ביום חמישי והגיעה לידי "כלכליסט", כתב: "אני קורא לכם להיבחן מיידית, בטרם נאחר את המועד מבלי יכולת לתקן, תוך פגיעה קשה מאוד בעצמנו. סומך עליכם".

מדובר בנושא שנוי במחלוקת בין איגוד התחבורה בהסתדרות ואיגוד הטייסים המאגד כ-700 טייסים של חברות התעופה הישראליות, לבין רת"א.

לא מוותרת: טורקיה תשקיע מיליון דולר במסע פרסום להחזרת התיירים מישראל

"2010 היתה השנה הגרועה ביותר של התיירות הישראלית לטורקיה זה שני עשורים, והסתיימה עם כ-110 אלף תיירים", אומר הקונסול הטורקי לתרבות, תיירות ומידע, חסן שראטפג'י, בראיון ל-TheMarker. "ב-2008 היו יותר מחצי מיליון תיירים, וב-2009 כ-300 אלף. אני מקווה ש-2011 תהיה שנת המפנה, וננקוט צעדים כדי לגרום לכך".

אף שעלייה של כ-10% בתיירות העולמית לטורקיה ב-2010 פיצתה על אובדן התיירות מישראל, נראה שטורקיה אינה מתכוונת לוותר על התייר הישראלי - ומתכננת מסע פרסום של יותר ממיליון דולר תחת הכותרת "Turkey Welcomes You".

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות