סערה בענף התיירות: דברי ליברמן - פגיעה בתעשייה מובילה

סערה בענף התיירות בעקבות דבריו של יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, בנושא איוש תיק התיירות בממשלה הבאה.

"דרך ההתבטאות שלך על משרד התיירות פוגעת במעמדה של תעשיית התיירות בישראל, דווקא לאחר שבשנים האחרונות הן ממשלת ישראל והן המגזר הפרטי הצליחו למצב את תעשיית התיירות כתעשייה חשובה ומובילה בכלכלת ישראל" - נכתב במכתב שנשלח לליברמן מלשכת מארגני התיירות הנכנסת בישראל שעליו חתומים יו"ר הלשכה, שמואל מרום, ומנכ"ל הלשכה, עמי אתגר.

אירוסוויט ביטלה טיסות, ישראלים נתקעו בבנגקוק

ישראלים רבים שטסו למזרח הרחוק ולניו-יורק באמצעות חברת התעופה האוקראינית אירוסוויט, גילו בסוף השבוע כי טיסותיהם בוטלו. חלקם נאלצו להוציא כספים רבים כדי לרכוש כרטיסי טיסה בחברות אחרות כדי לשוב לארץ.

אירוסוויט אישרה כי ביטלה את הטיסות ביום שישי מקייב לבנגקוק ומקייב לניו-יורק. החברה גם ביטלה טיסות לקופנהגן, לבייג'ינג, לרוסטוב, לדניפרופוטרבסק ולסימפרופול.

איזיג'ט: "עיכוב פתיחת השמים פוגע בהרחבת פעילותנו בישראל"

בהתייחסו לדחיית חתימתה של ישראל על ההסכם החדש עם האיחוד האירופי לפתיחת השמים, אמר אתמול מנהלה המסחרי של חברת התעופה איזיג'ט, יו איטקון, בשיחה מלונדון: "אנחנו מאוכזבים מאוד. אנחנו רוצים להרחיב את טיסותינו לישראל עם יישום הסכם התעופה החדש לפתיחת השמים", אמר.

איטקון הוא הראשון מבין מנהלי חברות התעופה האירופיות שמתבטא באופן גלוי ופומבי בכלי התקשורת בנוגע למהלך הישראלי ולתוצאותיו. לדבריו, הכוונה היתה לבצע עוד טיסות לישראל, משורת יעדים באירופה, אך לנוכח העיכוב ביישום ההסכם, תוכניות אלה לא יוכלו לצאת אל הפועל.

חברת אייר קנדה משיקה חברת Low Cost חדשה

חברת התעופה אייר קנדה, המפעילה קו טיסות סדיר לישראל וממנה, השיקה חברת Cost Low חדשה בשם, אייר קנדה רוז'.

מנהלת חברת התעופה הקנדית בישראל, רות בן צור, אמרה היום (ד) ל-TheMarker כי חברת התעופה החדשה תפעל מטורונטו וממונטריאול, לשורת יעדי נופש באירופה, כמו אתונה, ונציה, אדנבורו וברצלונה וכן ליעדים במרכז אמריקה, קוסה ריקה והקריביים, החל מה-1 ביולי.

איירוסוויט נקלעת לקשיים; "חשש לביטחון כספי הנוסעים בישראל"

חשש בענף הנסיעות מפני פגיעה בנוסעי חברת התעופה האוקראינית איירוסוויט בישראל, שביטלה אתמול בהתראה של שעה אחת את טיסתה מנתב"ג לקייב והפנתה את לקוחותיה אל יועצי התיירות.

במכתב דחוף לראש מינהל התעופה האזרחית (רת"א) גיורא רום, קראה התאחדות סוכני הנסיעות והתיירות "לכנס פגישה דחופה לבחינת אפשרויות להבטיח כספי לקוחות אשר עלולים להיפגע מחברת התעופה האוקראינית".

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   14       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות