אל על יוצאת במכירה מוקדמת של כרטיסי טיסה במחירים מוזלים לחורף

חברת אל על הכריזה היום (ה') על מכירה מוקדמת של כרטיסי טיסה לשורת יעדים באירופה, צפון אמריקה, המזרח הרחוק ואפריקה, במחירים מוזלים.

למבצע הוקצו כ-12,500 כרטיסי טיסה במחלקת תיירים והוא יחל ביום ראשון הקרוב (ה-2 לדצמבר) ויימשך חמישה ימים בלבד (עד ה-6 לדצמבר). הטיסות תתבצעה בתאריכים נבחרים מדצמבר ועד מרס 2013.

קלמ תרחיב יעדיה לאירופה, למזרח הרחוק ולאפריקה

חברת התעופה ההולנדית קלמ, המפעילה קו תעופה סדיר לישראל וממנה, הודיעה היום על הרחבת יעדיה באירופה, המזרח הרחוק ואפריקה, החל מאפריל 2013. החברה תפתח קו טיסה חדש לאלסונד שבנורבגיה (AES). הטיסות תצאנה במטוס מדגם F70 מנמל התעופה סכיפהול שבאמסטרדם, פעמיים ביום.

אלסונד יהיה היעד השביעי בנורבגיה שקלמ תגיע אליו. במקביל לטיסה זו, תחל החברה בהפעלת 14 טיסות שבועיות לקנט (MSE) שבבריטניה; יהיה היעד הבריטי ה-14 במספר שהחברה ההולנדית תטוס אליו.

משפט הקונקורד: החברה לא אחראית להתרסקות

מטוסי הקונקורד כבר לא טסים, אבל הניסיון לקבוע מי אחראי להתרסקות שסימנה את קרקועם הסופי זוכה היום לפיתול משפטי נוסף וכנראה אחרון. בית משפט לערעורים בצרפת ביטל היום (יום ה') את הרשעת חברת התעופה קונטיננטל איירליינס, שהורשעה בהריגת 113 הנספים בהתרסקות שאירעה ביולי 2000. בית המשפט קבע שאין די בטעויות שביצעו המכונאים של החברה שהפעילה את הקונקורד כדי לקבוע את אחריותה המשפטית למוות.

מטוס הקונקורד היה לסמל של יוקרה בשחקים אבל סיים את חייו ככישלון מסחרי. ב-25 ביולי 2003, מטוס מסוג זה התרסק לתוך בית מלון ליד שדה התעופה שארל דה-גול בפריז, זמן קצר לאחר שהמריא.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות