הרשות להגנת הצרכן: על סוכנים לציין האם חבילות הנופש אושרו ע"י רת"א

סוכני הנסיעות והתיירות יחוייבו לפרסם בצד מועדי טיסות שכר, לרבות חבילות נופש, האם אושרו כבר ע"י רשות התעופה האזרחית (רת"א), כחלק מהגנה על ציבור הנוסעים לחו"ל - כך עולה מהנחיה חדשה של הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן.

עוד נודע היום (ב'), כי ההנחיה צריכה להיכנס לתוקף כבר השבוע, מה-1 לאוגוסט, אולם התאחדות סוכני הנסיעות והתיירות, ביקשה לדחות בשישה חודשים את המועד ומקיימת שיחות בענין זה עם הרשות.

מנהל נתב"ג מזהיר: הטיסות של איגאיין אייריליינס יופסקו אם לא תסביר הפגיעה בנוסעים

מנהל נתב"ג בפועל, שמואל זכאי, הזהיר את חברת השכר איגאיין איירלנס כי טיסותיה המתוכננות מה-4 באוגוסט יתבטלו אם לא תספק עד יום שישי הקרוב הסבר להתנהלותה שפוגעת בציבור הנוסעים מישראל.

מרשות שדות התעופה (רש"ת) נמסר היום כי נציגי החברה היוונית זומנו לשיחת הבהרה, לאחר שמכרה לנוסעים כרטיסי טיסה "בהם זמני ההמראה מנתב"ג, אינם חופפים כלל את חלונות הזמן (Slots) שנתנו להם להמראה מישראל'.

על אף המצב הכלכלי: גידול של 30% בתנועת הנוסעים לקראת חג השבועות

גידול של 30% בתנועת הנוסעים מישראל לחו"ל צפויה לקראת חג השבועות, בהשוואה לתנועת הנוסעים באפריל - כך עולה מבדיקת TheMarker.

בהתאם לנתוני רשות שדות התעופה (רש"ת) מחר (ג') ערב חג השבועות, צפויה תנועה של כ-40.5 אלף נוסעים ב-254 תנועות מטוסים, בנתב"ג. תנועה זו צפויה לגדול עוד ביום חמישי והיא תגיע לכ-46 אלף נוסעים ב-290 טיסות בנתב"ג. בחג השבועות עצמו (ד) תעמוד התנועה על כ-22.1 אלף נוסעים ב-153 טיסות.

ירידה של כ-10% במספר הנוסעים בחברות התעופה הישראליות באפריל

ירידה של 10.3% בתנועת הנוסעים נרשמה בחברות התעופה הישראליות באפריל השנה, לעומת החודש המקביל אשתקד והן הטיסו כ-367 אלף נוסעים - כך עולה מד"ח שפרסמה היום (ב') רשות שדות התעופה לסכום תנועת נוסעים ומטוסים לאפריל השנה בנתב"ג.

בהתאם לדו"ח, עליו חתום מנהל נתב"ג בפועל, שמואל זכאי, חברות התעופה הישראליות תפסו נתח שוק של כ-37.5% מכלל הנוסעים בתעופה הבינלאומית באפריל השנה בנתב"ג. תנועת הנוסעים הכללית בתעופה הבינ"ל הגיעה לכ-979 אלף נוסעים באפריל השנה - ירידה של כ-4% לעומת החודש המקביל בשנה שעברה.

"מכת מוות לתיירות לישראל": גל ביטולים של תיירים מחו"ל

כוונת האוצר להטיל מע"מ על שירותי תיירות נכנסת כבר גובה מחיר: לשכת התיירות הנכנסת מדווחת על עשרות ביטולים של קבוצות תיירים מחו"ל בשל אי הוודאות במחיר הסופי לתייר. הלשכה מעריכה את הנזק לענף התיירות הישראלי לפי שעה בכ-20 מיליון דולר.

המיסוי כולל שכירת חדרים בבתי מלון, שירותי הסעה, רכישת מוצרים בני קיימא על ידי תיירים, שירותי מורי דרך ועוד.

  1   2   3   4   5   6     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות